Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akik az...

Miért van az, hogy akik az életem során megbántottak, azoknak rosszat kívánok, de aztán meg még is jobb életük van, mint nekem?

Figyelt kérdés
Más embereket alig bántanak meg az életük során, de engem folyamatosan megbántottak mások, míg oda jutottam, hogy utálom már a többi embert is.
2023. okt. 23. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Ne kívánj semmit, a sors elrendez sokmindent.
2023. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én ezt nem így látom.
2023. okt. 23. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

A sors nem rendez el semmit.

Sőt !

Nekem két ember okozott önzésből olyan veszteséget,amit sokan túlélni sem tudtak volna.Hosszú időre tönkretettek.

És mi van most? Mindkettő szépen éldegél,kapcsolata van, utazgatnak,kocsikáznak...Nekem meg a magány és a kuporgatás.


Tudod mit Sors? kapd be,de tövig !

2023. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert attól, hogy valakinek rosszat kívánsz, az nem lesz úgy.
2023. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy rosszat kívántál nekik, nem változik semmi.


Viszont az, hogy te mások életét figyeled meg másokat átkozgatsz eléggé arra utal, hogy amúgy kvára nem teszel azért, hogy haladj előre, csak irigykedsz másokra.


Ez az oka annak, hogy ők haladnak, te meg nem.

2023. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert a te kivánságaidnak semmire sincs hatása.
2023. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy ember, legjobb barátom volt, majd hirtelen egyik pillanatról a másikra tönkretette az egész életemet. Ezt megcsinált még jo pár emberrel szintén, valami öngyilkos is akart lenni miatta/többen is/. Valaki meg is próbálta, csak észrevették.

Jelenleg kb luxus életét él. Ilyen az élet. Igazságtalan.

2023. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megcsinálta*

Jò*

Valaki*

Sorry

2023. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!