Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én tapasztalom úgy, hogy...

Csak én tapasztalom úgy, hogy Magyarországon egyre bunkóbb és agresszívebb az emberek jó része?

Figyelt kérdés
2023. nov. 1. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Igen, csak Te.
2023. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
#1 te vak vagy? ritkább a normális ember mint a fehér holló
2023. nov. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

"te vak vagy?"


Bocs, tényleg sok a bunkó... (ld. a kommentedet) de azért nincs több, mint régen.

2023. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem..

Idióta mindegyik..

Főleg Budapesten.. Biciklivel is folyton rám csengetnek, mint a hülyék, pedig normálisan közlekedek, sisakban, biciklis ruhában, villogókkal stb..


Mondok egy példát:

Gyök kettővel megy előttem a biciklis, nem tudom kielőzni, mert tök sokan jöttek szembe gyalogosok a másik sávban. Mögém ért egy másik bringás és megállás nélkül elkezdett nekem csengetni.

Mondom mi a fasz ember nem látod, hogy 100 ember itt sétál ba**meg, hova húzzam a kormányt? Menjek ki és csapassam el magam egy autóval vagy mi a fa**t akarsz?

Naponta belefutsz ilyen idiótákba a városba, mert egyeseknek nem mindegy, hogy az átlag sebessége 20km/óra a városban vagy 19.8.... Nevetséges.


A boltosok is hülyék, ha mosolyogsz rájuk rendesen idegesek lesznek, mert mindegyik utálja a mumkáját.


Ha pedig jó kedved van, akkor biztos lehetsz benne, hogy az irodában mindenki hülyének néz és kibeszélnek téged.


Ez a modern világ.

Alig várom, hogy elmenjek ebből a tetves sza* országból egyetem után.

2023. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is ugyanezt látom.
2023. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden téren területen a béke segge alatt van ezaz ország.
2023. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg a bunkó, valóban. A baj, hogy ezen senki sem akar változtatni, pedig volt már rendszerváltásunk is.
2023. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez a világ velejárója is. Ömlenek a rossz hírek, mindenki úgy érzi, h csupa rossz dolog történik és ezért rossz a kedvük, türelmetlenek, bunkók.

Ez van, ezt kell hát nem szeretni, de megszokni. Ettől már jobb nem lesz, legalábbis nem a mi életünkben.

nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!