Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt mar olyan,hogy kozeli...

Volt mar olyan,hogy kozeli ismerosotok szokatlanul ideges volt mielott (elozo napon) ment valahova pl rossz kapcsolatban levo elettarssal,hazastarssal,vagy baratokkal stb.?Tortent vele valamilyen rossz(pl baleset vagy rosszullet) miutan elindult?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jo kozeli ismeros,aki eleg ideges nehany napja,nemsokara utazik A-bol B-be ezt egyik talalkozasunkkor vettem eszre rajta,szinte nem is figyelt amit mondtam,pedig eddig mindig figyelt nagyjabol.Folyamatosan jarkalt es amikor emlegette hogy utazni fog (autoval) akkor se tunt tul nyugodtnak,a beszedtempoja gyorsabb volt mint egyebkent,nekem ovele kapcsolatban rossz erzeseim tamadtak,mintha valami rossz keszulodne ellene,akar az uton is.Nem az o otlete volt az ut,nemreg volt azon az uton is nehany nagy baleset amelyiken idonkent(mostanaban nem) jar.


Tapasztalatokat szeretnek kerni.


2023. nov. 2. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg mi a baja, ezt csak ö tudhatja.
2023. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Szokták mondani, hogy a sorsát senki sem kerülheti el; ha az van megírva, hogy balesetet szenved, akkor valamikor fog is...


De hogy komolyan beszéljek, nekem sokszor volt már olyan, hogy valamitől annyira féltem, szinte rettegtem, hogy szinte már temetni kezdtem volna magam. Viszont másnap az egész nem volt semennyire sem vészes. Kivéve a fogorvos, mert az ijesztő volt.


Szerintem, ha az a közeli ismerősöd ennyire stresszes egy utazás gondolatától, akkor szerezzen valakit sofőrnek, vagy hívjon taxit, menjen busszal; de semmiképpen se ő vezessen, mert ilyen stressz mellett sokkal nagyobb egy baleset esélye, esetleg rosszul is lehet útközben!

2023. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Totál zavarosan írsz, nulla szóközzel, ékezetek nélkül.


Fogalmazd meg a kérdésedet értelmesen, aztán esetleg tudunk válaszolni.

2023. nov. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg?

Mégis milyen válaszokat vársz?

2023. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!