Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek a kávéját tudta...

Ha valakinek a kávéját tudta nélkül kicserélik koffeinmentesre, a koffein elvonási tünetei ugyanolyan súlyosak lennének, mintha az illető tudna arról, hogy koffeinmentes kávét iszik?

Figyelt kérdés
Tehát szerintetek a placebo effekt, hogy azt hiszi, koffeines kávét iszik, csökkentheti az "elvonási tüneteket"?
2023. nov. 3. 12:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A gyógyszer vegyi anyag. A koffein is az, 10-es. A lélek nagy úr!
2023. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem koffein intoleranciám volt, aztán elkezdtem egyre jobban inni, hozzászoktam, végül annyira toleráns lettem hogy túlzásba vittem.


Néha már úgy iszod, mintha meg se kottyanna a koffein, de amikor egészségügyi problémáid lesznek és átváltasz koffeinmentesre, akkor érzed igazán hogy mégis csak nyomott a latba.

2023. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sokszor már észre sem veszi az ember, hogy a sok kávétól (koffeintől) ingerült. Ilyenkor csökkenteni kell az adagot, vagy teljesen elhagyni és inkább koffeinmentesre cserélni. Tényleg vannak egészségügyi kockázatai!
2023. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A függőség miatt nem veszi észre!
2023. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!