Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez a Lavazza kàvè tènyleg...

Ez a Lavazza kàvè tènyleg koffeinmentes lehet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a mentes kàvè is tartalmaz valamennyi koffeint, de ettől gyanúsan sok "tünetem" lett, úgymond. Màrmint, remegés, meg a gyomromat is megzavarta..


[link]


Előre is köszi!


2023. júl. 13. 08:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg az íze is, ugyanolyan erőteljes kb., mint a rendes kàvènak..
2023. júl. 13. 08:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen!
2023. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én koffeines kávét iszom, de néha megiszom egy menteset is. Annak is ugyanolyan kávé íze van.
2023. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jó, köszi a válaszokat. :)

Ezt nem tudtam, mert főzős kávét még csak egyszer vettem, menteset, règebben, és annak nem emlékeztem, hogy ugyanolyan az íze. Mert instant koffeinmenteset ittam ezelőtt, és annak nem volt olyan íze, mint az instant rendes kàvènak.

2023. júl. 13. 08:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is koffeinérzékeny voltam, de hozzászoktam, most már Nefcafé Classic instantot iszok mint a vizet. Meg se érzem.
2023. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy stresszes vagy kipörgeted magadból, mondjuk eljársz futni, biciklizni, meg se fogod érezni. A kávé elvileg az adrenalin szintet dobja meg, de ha kimozgod magadból, nem lesz mit tovább ingerelni.
2023. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A koffeinmentes az mitől kávé?
2023. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy kigőzölik belőle a koffeint, de a kávé íze megmarad.
2023. júl. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam tünetelni a koffeinmentes kávétól. Ha érzékeny vagy a koffeinre, szerintem megérezheted simán a mentesben lévő minimális mennyiséget is, illetve ott van némi placebo/pszichoszomatikus faktor is, hogy összekötöd mentálisan a kávéivást bizonyos testi tünetekkel.
2023. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!