Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az létezik, hogy a McDonald's-...

Az létezik, hogy a McDonald's-ban, màr másodjára nem koffeinmentes kávét adtak?

Figyelt kérdés

Koffein érzékeny vagyok, ezért nem iszom rendes kávét. Ma kértem egy zabtejes, koffeinmentes kàvèt de viszonylag felpörögtem tőle, illetve idegességem is lett. A megjelölés a pohàron csak a zabtejre vonatkozott, de múltkor, amikor szintèn felpörgetett picit, akkor meg azt hiszem, a "koffeinmentes" kis matrica volt a pohàron.

Jàrt esetleg más is így? Bocs a hülye kérdésért, de elèg bosszantó, ha emiatt vagyok rosszul..

(Meg kellett volna kérdeznem, bàr úgy hozták nekem, szóval nem is tudtam volna, de legközelebb ràkérdezek, az biztos.) Egyèbkènt az íze az nem volt túlsàgosan erőteljes, mint a rendes kàvènak. Lehetséges, hogy csak ugyanabban a gépben készül gondolom a kàvé, és emiatt?

Előre is köszi!


2023. szept. 3. 01:05
 1/5 anonim válasza:
89%
Én egy külföldi éttermükben jártam úgy, hogy a gluténmentes sajtburger mégiscsak gluténos volt, viszont az üdítőket valamiért duplán hozták ki. Hajtós napjuk volt aznap, csodálkoztam, hogy nem hullanak szét még jobban.
2023. szept. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, de ezt hogyan bizonyítanád? Tévérzet is lehetett.
2023. szept. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Koffeinmentes kaveban is van valamennyi koffein. Ha erzekeny vagy, erdemes ezt is kerulni.
2023. szept. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat!
2023. szept. 3. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
El is nézhették, de igen, a koffeintmentes kávéban is van koffein (azthiszem a rendes kávé kb. 10%-a). Ha érzékeny vagy és ebből kettőt ittál akkor az már hathatott, főleg ha esetleg nem ettél mellé vagy ittál pl. kólát. Vannak kávét imitáló, ízre hasonló de koffeinmentes növények, érdemes azokkal próbálkoznod.
2023. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!