Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire általános esetleg...

Mennyire általános esetleg pont hogy fura, hogy ha valaki aki kisvárosban járt iskolákba utána 15-20 évvel a volt osztálytársai közül senkiről nem tud semmit és nem is tartja senkivel a kapcsolatot a köszönőviszont leszámítva?

Figyelt kérdés
nov. 9. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Egyik sem.

Nem is általános, de nem is fura ha vki nem tart kapcsolatot az első társaival, de az se ha tart. Tökmindegy.

nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen volt osztálytársammal sem tartom a kapcsolatot. Se ált suliból, se gimiből. Azt sem tudod, h élnek vagy halnak. Egyszerűen úgy hozta az élet, h nem keresztezzük egymás útjait. Nincs ebből semmi.
nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tartom a kapcsolatot senkivel. Az általános iskolai osztálytársaimra már nem is emlékszem.
nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
15 éve érettségiztem, és én sem tartom egyik osztálytársammal sem a kapcsolatot. Semmit nem tudok róluk. Lehet, hogy már mind meghaltak, arról se tudnék. És nem is érdekel.
nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Én sem tartom a kapcsolatot senkivel . 25 fős volt a gimis osztály , abból 2 ről tudok a többiről semmit. Általánosban mèg ennyiről sem. Nem értem ez miért lenne fura, mindenki éli a saját èletèt.
nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
én idén érettségiztem de senkivel nem tartom a kapcsolatot
nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Dettó én se tudok senkiről semmit, rájuk se kerestem soha.
nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jövőre lesz 10 éve, senkivel nem vagyok még köszönő viszonyban sem, kivéve unokatestvéremet, de ő vele a rokonság miatt találkozom.

Social medián is csak pár emberk az ismerősöm, de velük se beszélek.


Semmi harag, vagy ilyesmi, csak alapjáraton nem voltunk összetartó osztály, mindenkinek volt baráti köre az osztályon kívül, így érthető szerintem.

nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Fészbukon követem őket, innen tudom csak, hogy mi van velük. Egy gimis barátommal tartom a kapcsolatot, általánosból, gimiből, egyetemről senkivel, de még korábbi munkahelyekről is csak azzal az egy emberrel, akivel végig nagyon jóban voltam.


Ahogy 8-as is utalt rá, ezek kényszerkapcsolatok, megszűnnek, ha nincs barátság.

nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5 Vagyok igen ez igaz. Addig tart amíg a suli utána elsikkadt. Nem vagyok haragban senkivel.
nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!