Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek akar mindenki gyereket,...

Minek akar mindenki gyereket, ha utana rohadtul kimerult, boldogtalan es csak erolteti az egeszet?

Figyelt kérdés

Kb 10 ismeros parbol 7-8 mar hivott fel sirva es kibukva, hogy egyszeruen nem bir a gyerekkel es nem birja elviselni, allandoan bog, nem hagyja beken, nincs fel ora nyugalma munka utan, az egesz rohadt elete a gyerekrol szol es mindenki el is varja, hogy arrol szoljon stb. Es en teljesen megertem oket, nem veletlen nincs kolykom, kene a francnak. Minden gyerekes ismerosom megtort, allandoan faradt, semmi ideje magara, minden mindig csak a gyerekrol szol es mindenrol lemond, ami ot boldogga tenne stb.

Akkor kerdem en, mi a f’sznak vallal szinte mindenki gyereket? Meg mi a p’csanak eroltetik az emberekre? En is 30 folott vagyok es minden egyes rokon azon gorcsol, miert nincs kolykom es mennyire irritalom oket, hogy nem vigyazok az ovekre sem (miert vigyaznek? Mi kozom mas donteseihez? Ha kolykokre akarnek vigyazni, mar szultem volna 8at.) de utazgatni mindig tudok, meg csomo penzem van (hozzajuk kepest, amugy nincs sok, csak ahhoz merten, hogy nincs gyerekem es magamra kolthetem) stb.

Minek kell ez a sz’r tarsadalmi kenyszer? Azt latom a legtobb gyerekes csalad csak a csaladi foto erejig mosolyog, amugy az egesz eletuk egy mero stressz es gorcs.



nov. 7. 16:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%
Neked azért nincs, mert a kutyának nem kellesz.
nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Nyugi, a legtöbb szülő csak nyavajog, sajnáltatja magát. Persze van probléma a legtöbb gyerekkel, de azért sokkal több pozitívumot ad az életben, mint negatívumot.
nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

"Kb 10 ismeros parbol 7-8 mar hivott fel sirva es kibukva, hogy egyszeruen nem bir a gyerekkel es nem birja elviselni"


Ez csak a te ismeretségi körödet minősíti. Csupa önző, nyafogó ember.

Az én ismeretségi körömben mindenki örül a gyereknek. Igen, sokszor fárasztó, sokszor kialvatlan az ember miattuk, de attól még legdrágább kincseink és nemhogy el bírjuk viselni őket, de a hiányukat nem bírnánk elviselni.


Te is csak itt magyarázkodsz, miért nem szülsz gyereket.

Kit érdekel? Ha nem akarsz, a te dolgod. Más meg szül és amellett, hogy tényleg fárasztó gyereket nevelni, élete legjobb döntésének tartja.

nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
#1 Neki ezért nincs, mert nem akar, te meg a kutyának sem kellesz.
nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
4, köszi, 28 éve házas vagyok.
nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Azért mert kesőbb amikor már önállóbb a gyerek és tud beszelni, az jó dolog
nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Hatalmas öröm a gyerek. Igen, van hogy szar, van hogy nehéz. De ez a szintű szeretet amit érzek iránta, korábban elképzelhetetpen lett volna. Mondjuk én egynél megállok, ennyivel még tudom élvezni is a gyereknevelést, meg magamra is jut időm.
nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
21%

Úgy tünik érted is kár volt. Valaki mást jobb lelküt hozatott volna a gólya.

Egyszer te is voltál "kolyok". Nem lehetett egy szép gyerekkorod

nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha te nem akarsz gyereket, az a te döntésed, ma már sokkal kisebb a társadalmi nyomás ez ügyben, mint régen. (Lásd: "Anyának szülni kötelesség, lánynak dicsőség.") Sőt, jó is, hogy így van, mert tényleg csak az vállaljon gyereket, aki igazán vágyik rá, ne azért, mert a környezete ráerőlteti. És valóban, a gyereknevelés sok gonddal, lemondással IS jár, de olyan érzéseket, élményeket ad, amit más módon nem lehet megtapasztalni.
nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

Jól van kicsim, jár a buksisimi.

Megnyugodott a pici lelkecskéd, hogy ideokádhattál mocsadék szavakkal és stílusban egy adag szennyet minden egyes gyerekes családot elítélve? Mert a mindenki az bizony mindenkit jelent. Igaz, szart sem tudsz a többségről.

Amúgy én sem vagyok gyerekpárti, mégsem fröcsögök így számomra ismeretlen emberekről.

nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!