Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aggódom a jövőn. Hogyan...

Aggódom a jövőn. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

30-felé járó férfi vagyok, kevés baráttal, megtört párkapcsolatokkal.


Tanultam, így van egy remek, kényelmes munkahelyem, jó fizetéssel. Jól nézek ki, pláne, hogy másfél éve keményen edzek, sokat fejlődtem.


Viszont félek, hogy egyszer mindennek vége. Én is megfogok öregedni, akkor pedig már nem leszek értékes a munkaerőpiacon, nem fogok olyan jól kinézni, elkezdek betegeskedni, és egyedül halok meg, mert nehezen ismerkedem. Ha mégis lenne kapcsolatom, akkor meg attól félnék, hogy az asszony elhagy mett megun és egyedülálló apuka leszek, vagy beteg/hülye gyerekem születik, akire nem tudok majd büszke lenni.



nov. 11. 09:56
 1/6 anonim válasza:
100%

Próbáld ki a jelent!

Élj a jelenben.

nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Élj a jelenben akkor.
nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

A busztól nem félsz, hogy elüt?

Mindenki a legjobbat akarja magának,és nem törvényszerű a rossz házasság.

nov. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a jelen ilyen szintű önfényezéssel megy, akkor ezt miért nem tudod átültetni a fejlődésbe? Mármint komolyan? Ha most olyan f/szagyerek vagy, miért nem gondolsz arra, hogy idővel még jobb leszel?
nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Élj a jelenben! Amúgy meg, ha szép fizetésed van, valószínű szép nyugdíjad is lesz.
nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a sorsra bízom a jövőm, én mindent megteszek,hogy jó legyen, de láthatod, hogy rajtunk múlik a sorsunk.

De a meg fogok öregedni három szóba írandó, mert nem a megfogok tartozik együvé, hanem a megöregedni, és ha van egy harmadik szó is az igekötő és az ige között (fogok), akkor 3 szóba írják a kifejezést.

nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!