Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szülő halála után a lakásban...

Szülő halála után a lakásban levő dolgokkal mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Egyszerű de szép dolgok, a legtöbb alig használt.

Nagyon vigyázott rájuk, szóval elkótyavetyélni nem szeretném…. Viszont az igazsàg az, h őrült nagy stresszt okoz. És a testvérem azt mondta, h neki semmire nincs szüksége onnan, csináljak velük amit szeretnék…. Szóval egyedül vagyok a (jó) megoldás keresésre.

Felraktam Marketplacere pár dolgot, de senkit sem érdekel kb eddig :(


nov. 15. 21:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre kitömtük vele a pincét, és a padlásteret. Ennél jobb megoldásra eddig nem jutottunk mi sem.
nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit te nem tudsz hasznosítani, akkor ajándékozd oda pl. idősek otthonának, vagy más szerveknek.
nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ami nekem nem kellet, azt elvitettem egy lomtalanítóval.

Először megpróbáltam a facebookon elajándékozni a cuccokat, de meguntam a negyedik "érdekel, de nem tudok érte menni, hozd el" után.

nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon praktikus elme vagyok, én elvinném szeretetszolgálathoz, vagy akármi lenni karitatív szervezetnek. Gyűlölöm a lomot, csak pakolaszom ide-oda, foglalja a helyet a számomra hasznosítani dolgok elől. Egy tárgy akkor válik értékessé ha használják, a padláson porosodva értéktelen.
nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi pár dolgot elhoztunk, ami nagyon kedves emlék, pár hasznos dolgot szétosztottunk a családban, de úgy 90%-át a cuccoknak a lomtalanítós konténerek vitték el.
nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lomtalanítónál az is jobb ha szinte nevetséges áron eladod, egyébként ha meg más tényleg nincs akkor marad a lomtalanító(ágyakról beszélek). De mondjuk egy ét készletet meg ilyen olyan dísztárgyat még én is elfogadnék ingyen.
nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

A lomtalanítást azt teljesen szeretném elkerülni, kivéve azoknál, amik tényleg oda valók, de azokat nagyjából már kidobtam. Az ingyen odaadással én sajnos szkeptikus vagyok nagyon (nem szeretném, hogyha kályhában végeznék a cuccok, vagy mások eladogatnák. Ezek tényleg ertékes dolgok, mármint használhatóak, praktikusak. Szerszámok, kávéfőző, turmixgép, stb., stb…. És a cuccok jó része alig használt, mert sajnos nem sokáig élvezhette őket….ezért sem ertem, hogy miért nincs rájuk érdeklődés. :/

nov. 15. 23:11
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Én nem dobnám ki, szegény családból származom megtanultam értékelni a dolgokat, ezek kincsek legalábbis számomra én szeretem az ilyen apróságokat.
nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Természetesen ráerőltésnek tűnik, de azért írtam csupán hogy lásd vannak kivételek és nem minden arany ami fénylik.
nov. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#8-as vàlaszoló, én is így vagyok. Mármint nagyon megbecsülöm a dolgaimat, vigyázok rájuk. A szüleim is ilyenek és így is nevelkedtem.
nov. 16. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!