Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokemeletes panelházakban a...

Sokemeletes panelházakban a postás az ajánlott leveleket felviszi a címzettekhez, vagy csak bedobja az értesítőt a postaládába?

Figyelt kérdés

nov. 16. 03:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a munkája. Az útépítőt sem kérdezik 65 évesen hogy bírja a nehéz fizikai munkát. El kell végezni. Nálunk kb. 4 éve folyton új postás van vagy helyetesítés. A párom 4 évig volt itthon a két picivel de soha nem jött fel senki. Amikor szabadságon voltam akkor sem próbáltak felcsengetni. Ha felcsengett lesétálok érte a zárószintről. Nekem a munkám olyan hogy hovatalosan nyitvatartási időben éppen nem érek postát. Hála a kormánynak és a magyar posta spórolásának még a mi helyi postánk ami egy új építés volt és modern bezárták 2-3 városrészt 20-30ezer embert elírányítottak egy másikba ami eddig is terhelt volt többszörösen a posta bezárások előtt. Én már szinte semmit de semmit nem intézek a m.postával. azért ugye éves szinten beesik egy pár hivatalos levél kb 30-40percet is ülhettek ott. Ilyenkor jóval hamarabb elkérezkedek. Lusta lassú és drága a posta. Hozzáteszem van hogy nem is kapok értesítőt. Második felszólításkor. Senkit nem ütnek érte agyon hogy szarul végzik a munkájuk.
nov. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Az utóbbi. Arra találták ki, ne csoszogjon a liftnélküli harmadikra.
nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
21%
Máma feljött a postás. Épp zuhanyoztam, mikor csöngetett. Meztelenül, vizesen nyitottam ajtót. Annyira megörültem neki, hogy hozta a nyugdíjat, hogy beinvitáltam egy kávéra. Nem jött be. :(
nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
30%
#23: Ilyen a múltban nem fordulhatott volna elő. Ma már akármilyen kétes alakot felvesznek, akik semmi pénzért rá nem fanyalodnának egy 60+ prédára...
dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!