Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van kiút ebből a kilátástalans...

Van kiút ebből a kilátástalanságból?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 28 évesen, és nincsenek barátaim. Sehova sem járok, ma is csak itthon voltam, és feküdtem. Komoly kapcsolatom még sosem volt, csak ilyen szexkapcsolatok, amit már nagyon üresnek érzek. A fizetésem nagyon kevés, mire kifizetem az albérletet meg a számlákat marad mindössze 60-70 ezer Ft-om. Nem tudom, hogy mihez kezdjek...

nov. 18. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Ezt csak Te tudod megválaszolni magadnak. Leírás alapján csúnya nem lehetsz és átlagfizetéssel rendelkezel. Konkrétan mit szeretnél az élettől? Az emberek többsége itthon ugyanúgy napról-napra él. Én jövőre lakást veszek és pénzben előrébb tartok, de szociális értelemben 0 vagyok hozzád képest (de így is sok olyan dologra költök, amire nincs is szükségem). Nagyon kevés az olyan ember, akinek megadatik minden.


28/f incel

nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogy nem jársz sehová, csak otthon fekszel, a saját döntésed. Szóval van-e ebből kiút? Van, ha nem így döntesz. Ha továbbra is ezt csinálod, akkor nincs.

A párkapcsolat és a barátok és abból lesznek a legkönnyebben, ha valamit csinálsz, ahol interakciót létesíthetsz emberekkel, legyen az sport vagy kézműves tanfolyam vagy bármi.

Szóval ezek csak és kizárólag rajtad múlnak, ezen sajnálni magad igen destruktív.

A pénz kérdés kicsit más helyzet, mert nyilván ott függnek a lehetőségeid attól, hogy milyen képességeid vannak, milyen végzettséged van, stb.

nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fekvés helyett hasznosabban is tölthetnéd az idődet
nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegen vagyunk magányosan, társ,barátok nélkul.

De ha otthon fekszunk és a levegőbe bámulunk,attól nem lesz jobb,csak kattog az ember mindenen és felhúzza magát.

Nekem sincs már senkim,de mégis megyek mindenfelé,ha nincs valakivel,akkor magamban.De nem vonom meg magamtól az élményeket,amit az élet ad. Kirándulások,séta,olvasgatás,tárlatok stb..

Fiatal vagy Neked ez még ezerszer könnyebb :)


F 54

nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De az a helyzet, hogy egyedül vagyok teljesen. Menjek el egyedül egy discoba?
nov. 18. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:
de egyedül is teljes vagy.
nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Helló, mondhatom hogy én egy elég sikeres ember vagyok.

A négy évtized alatt azt tanultam meg, hogy teljesen mindegy hogy mit hogyan csináltál, oldottál meg, mindig lesz előtted egy szikla. Tehát épp megoldod az életed legnagyobb problémáját, nagyon rövid ideig jó de aztán észreveszed az újat.

Ez egy örök szélmalomharc.


Az egyetlen ami valódi boldogságot tud adni, ha arra figyelsz ami éppen körülötted zajlik és azt megpróbálod a lehető legjobban megoldani. Ugyanis ami épp zajlik azt meg tudod oldani, ellenben az olyan hatalmas életbeli kérdésekkel mint a jövőkép amikkel nem tudsz úgysem mit kezdeni.


Viszont ha ezeket a apró jelenbeli dolgokat szépen megoldod az az út vezet ahhoz hogy összességében elégedettebb leszel és jobban érzed magad, és úgymond sikeresebb is leszel de ez utóbbi nem fog nagyon számítani mert mint mondtam mindig van egy szikla. Örök lépegetést kell megtanulni élvezni.

Más szóval a fókuszodat érdemes minél inkább arra áthelyezni ami most van és azt a lehető legnagyobb minőségben, ahogy tőled telik elvégezni. Legyen az egy mosogatás, egy telefonhívás, egy interjúra elmenni. Meditáció tud abban segíteni, hogy tudd kontollálni a fókuszt.

nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Átèrzem, csak kicsit fiatalabb vagyok.

Nekem sem volt komoly kapcsolatom már 3 éve, most is egy szexkapcsolatban vagyok egy olyan emberrel, akivel nagyon jó a szex, de nekem több kéne tőle, de közben még mindig sokat rágòdok az exemen, akivel 3 éve vége lett, és nagy szerelmem volt.

Közben elvesztettem minden értékemet, a nullán vagyok.

Barátaim nincsenek gimiòta.

A munkahelyem egy nagy fos, agyhalott idiòtákkal vagyok körbevéve, vannak köztük drogosok, full alkoholisták, okoskodó se ggfejek, stb. Hányok mindtől röviden.

A munkahelyemen élek kb, havi 300 órában rohadok bent. A fizu nem rossz, de sokat vissza kell forgatnom a munkámba, mert nem fizet a főnök semmit.

A családom nem áll velem szóba egy embert kivéve.

Szabadidőm szinte 0. Én ünnepekkor is dolgozom.

Állandóan a múlton rágòdok, és depressziós zenét hallgatok. Nem tudom mikor lesz végre jobb.

nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Menjek el egyedül egy discoba?"

Ha sem a zene, sem a tánc nem érdekel, akkor ne discoba menj. Olyan helyre menj, ami kapcsolatos az érdeklődési köröddel. És igen, mozdulj ki egyedül... és nézelődj!

nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!