Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tullepni valakin...

Hogyan lehet tullepni valakin aki bantott teged a multban?

Figyelt kérdés
Nem hianyzik, de tul sokat agyalok a rossz dolgokon amik tortentek velem miatta, nem tudom elvezni a jelent es a jelenlegi parkapcsolatom. Folyamatosan lehangolt vagyok es depresszios
nov. 25. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Omega 3 , megbocsájtás ilyenek.

A lelki sérülést is évekig tart kiheverni, de nem lehetetlen

nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nah ezt mintha én írtam volna ki!
nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Tegnap en is hasonlot érrztem mikor lefekudtem aludni, hogy bevillantak azok hogy kik miket követtek el ellenem az aljasságok szemétkedések es ezeken martam magam. Nem tudtam aludnim aztan kinomban elkezdtem nézni a tik tokot, a sok hülyeséget és egyből kitisztult az agyam es aztán ugy aludtam el hogy egy rakat vicces volt a fejemben.

A sok sèrelmet amugy se tudom megildani ignoráltam tiltottam már mindenkit de a fájdalom megmaradt es azon agyaltam hogy létezhet az hogy az emberek rugdossák a másikat pl irígységbol. Szerintük nekem nincs jogom boldognak lenni? Vagy mit hisznek pl az irigy emberek?


Meg miert akar nekem mindenki rosszat? És ettol nekik jobb mertvtele vannak olyan frusztráciokkal amiket rajtam vernek le a saját sz r életük miatt.


Ezekben a dolgokban tenni nem tudok, a fájdalmat kiiktatni meg a tiktokkal tudtam.

nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy idiota appal nem lehet a tobb honapos/eves szorongast kiiktatni. Talan pillanatnyi oromod lesz de masnapra ujra szarul leszek
nov. 25. 14:11
 5/9 A kérdező kommentje:
Leszel*
nov. 25. 14:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem.

Lefekudtem ugy aludni hogy majdnem folytak a könnyeim es görcsben a gyomrom a sok szemét embertol. Csőstől villantak be amiket nekem artottak. Es nincsenek miértek. Csak mert megtehették csak mert irigyek csak mert komplexusaik vannak.

Ebben a pokoli álmatlanságban meg ahogy felnéztem a tiktokra talán pillanatok voltak de már nevettem vmin.

És nem sírva aludtam el hanem hogyvde jó másnak milyen szép haja van de jó másnak milyen aranyos anyukája de jó másnak van barája es együtt influencerkednek és a sok vicc nevetés teljesen pozitívvá tett.

És reggel meg úgy keltem hogy reggelit kéne csinálni mosok főzök átmegyek haverhoz.

Es nem sírok egész nap nem szedem elő a bajaim.


Mert nem visz előbbre se! Csak a fajdalmaz éled at ujra meg ujra meg ujra es mjnel többször ismételed annál jobban fog bespirálozni beszivni a negativitas depi magába.


A jó dolgokat kell ismetelni keresni azon legyen a fokusz.


Ahelyett hogy felsorolod mikkel bátottak meg sorold azt irj listát arrol ki milyen aprosággal okozott örömet!

nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hiába írok listát a jó dolgokról, ugyanúgy lehangolt vagyok és számítok arra hogy előbb utóbb megint csak rossz lesz minden
nov. 25. 14:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd azt, hogy mennyi ember elvált, megbetegedett, pedig mennyire nagyra van magától... Majdnem mindenki megkapja a "számlát" az élettől.
nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. Ismeroseim kozott mindig a jo emberek jartak rosszul, a rosszak pedig dozsolnek :) nemtudok mar a karmaban hinni
nov. 25. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!