Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe? Több...

Mit tennétek a helyembe? Több lent

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok.Kb 3 éve kezilabdázok.A múlt héten edzés előtt a társaim eltörtek az öltözőbe a fogásokat(én nem csináltam semmit),5-6-on csinálták.A terem a miénk,de a nagyon mérges volt a csapat igazgatója,ki akarja vizettetni a kárt (jogosan).A társaim azt akarják,hogy én is fizetések,akkor is ha nem csináltam semmit.Nem ezen a pár száz ezer forinton múlna az életem,de nem akarok azért fizetni,mert valaki szórakozott.Hogy vegyem rá őket,hogy elkotyogják,hogy én nem csináltam semmit?

nov. 27. 13:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért,sietek és fontos!
nov. 27. 13:01
 2/14 A kérdező kommentje:
Van egy jó barátom,aki ott tudna lenni amikor beszélek.Hogy vehetnek rá a többieket,hogy elmondják az igazat ?
nov. 27. 13:02
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Semmiképp se fizettess a szüleiddel ki olyan kárt amit nem te okoztál. Diszkréten meg kell mondani az edzőnek hogy te ebben nem voltál benne. Ez nem bajtársiasság, ha bele akarnak rángatni egy ilyen butaságba.
nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Ha zsarlonak,akkor elméletileg feljelenthetem nem ?
nov. 27. 13:16
 5/14 A kérdező kommentje:
zsarlonak*
nov. 27. 13:17
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Segítek: zsarolnak. Ezen mit tudnak zsarolni? Megmondod, hogy te nem voltál benne és kész.
nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Volt más is...
nov. 27. 13:21
 8/14 A kérdező kommentje:
Mind1
nov. 27. 13:21
 9/14 A kérdező kommentje:
Írók privátba
nov. 27. 13:22
 10/14 anonim válasza:
100%

Mit törtek el? 🤔 Fogasokat? Vagy mit?

És mivel zsarolnak?

Nem kell kifizetned semmit amiben nem te okoztál kárt.

nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!