Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a helyzet, hogy a párom minden nap 4:00-kor kel és 4:30-ra el kell érje a buszt. Én akarva akaratlanul felkelek vele négykor.

22:00 vagy 23:00-kor fekszünk és instant szunya.

De nekem 7:20-körül már a buszmegállóba kell lennem így legkésőbb 6:50-kor kell kelnem max 7:00

De ha vissza alszom megszakítva az alvást ezzel a 30-40 perccel amig ő kel öltözik olyan leszek mint a mosottfos. Ha viszont felkelek éa ébren maradok kukokrékolok de ha nem csinálnék semmit vagy felkelek de egyszer megállok akkor nekem lőttek bealszom nem érek be dolgozni.

Vagy felkelek és ha nem csinálok valamit abban a 4:40-6:50-ig tartó intervallumban akkor durr elalszom. Mosni ekkor nem lehet panelban, se porszivózni. Edzésen gondolkodtam reggel de ezt még szoknom kéne, de ha megülök meg pihenek beszunyálok kóma.

Vagy alszok tovább a megszakitott ritmussal és megdögölve kómásan épphogy felkelek elérni a buszt max fogmosás pisi futás... 10 perc alatt. De megvan a kb 7 óra szunyám

Aki volt ilyen helyzetben neki mi vált be hosszabb távra?

Én ált 8-17v 8-16:20-ig dolgozom pénteken 8-15 v8-14:20 bekem 40-45 perc az útfelállásban havi 1x hétfőn 9-20

Ő minden nap 8-17 de az út neki 1ó50p..


25/N



2022. nov. 18. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Külön szoba.
2022. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Áh imádok vele szunyálni nem megy már mélküle :D

Meg kint a másik helységekben tevékenykedik nem hangos csak felkelek. Ha nem talál vmit segítek h hová tettem, gyors pisi és elköszönünk egymástól minden reggel

2022. nov. 18. 21:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Korán kell lefeküdni, akkor meglesz a 7-8 óra alvás és nem lesz gond a korai kelés. Este 9-kor hajnalban kelő emberek már fekszenek.

Vagy tegyél be füldugót és ne kelj 4-kor a barátoddal!

Este készítsetek mindent oda, nem kell neked ott asszisztálnod vele.

2022. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én engem nem zavar h felkel.

Ha minden nap 19:00-ra ér haza 22-23:00-ig létezzen már kicsit... Én mindent megteszek h pihenjen ha hazaért, ha már 4:00-19:00-ig elvan. Élni is kell nem csak fürdeni, enni, wc és szunya.

Akkor azt a 3 órát élvezze ki :)

De reggel én nem tudom miképp tegyek h délre ne aludjak el állva v ülve és mire végzek ne félig zombiként fél álomban legyek.

(Vitamin hiányom hál istennek nincs)

2022. nov. 18. 22:12
 5/10 A kérdező kommentje:

Áh a kikészítés pipa de ha munkás nadrágot ruhág moson akkor a

szerszámait sose leli :D

De tényleg mindent megteszek h flottul menjen neki.

Én meg egyedül nehezen alszok. Lassan 8 év együtt alvás után nehéz az üres ágyban pihenni. Lehet hülén működön...

2022. nov. 18. 22:14
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Általában a hétköznapok ilyenek, vagy alszol eleget vagy zombi leszel.

Inkább aludjatok eleget, aztán pénteken este és hétvégén bepótoljátok a dolgokat.

2022. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Adj neki egy ölelést vagy puszit, mikor szól az ébresztője, aztán dugd be a fülhallgatód, tegyél be valami halk, nyugis zenét, és feküdj vissza a francba. Nagyfiú már, el fog tudni készülni magától.
2022. nov. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én csak akkor helpelek ha nagyon hülye helyre tettem valami fontos dolgot. Kb havi 2x fordul elő úgyhogy az nem olyan sokszor fordul elő.

Én nem tudok zenére aludni, fülhallgatót ahányszor próbáltam fájtak a füleim reggelre. A zene marad utazáshoz mozgáshoz nálam.

De valahogy nem tudok nem felkelni nem megy azt a részt nem tudom átaludni. Ha már ébren vagyok kimászok wcre meg inni.

Bonyolult vagyok

2022. nov. 19. 06:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Túlbonyolítod a dolgokat.
2022. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom, csak épp mi este 7-kor már fekszünk, és én is felkelek párommal 4-kor, nem tudok aludni, ha fény van és zaj. Külön szoba sem lehetséges, mert nagyon pici lakásban lakunk, meg én ha volna se tudnék úgy se aludni... a legkisebb neszre is azonnal felkelek, és nem tudok már visszaaludni, akármennyire is mosott sz*r vagyok. Mikor elmegy, és újra sötét és csend van, úgy sem tudok már visszaaludni, mert ha én egyszer felkelek, akkor azonnal kimegy az álom a szememből, és nem tudok visszaaludni, hiába vagyok hullafáradt. Szóval ébren maradok, csak épp én nem dél körül kezdek kókadni, hanem már reggel 7-kor... Ez így megy már fél éve, egyszerűen sehogy sem tudom megszokni ezt a 4 órai kelést, pedig 9 órát alszok... De ha úgy alszok 9-et, hogy pl este 10-kor fekszem le, akkor simán kipihenten kelek... mondjuk én képes vagyok 14 órát is aludni, pedig nincs vitaminhiányom. Más időpontban meg nem tudok aludni, mert ugye pici a lakás, sehova nem tudok félrevonulni se, mert csak egy franciaágyunk van, amerikai konyhás lakás, fürdőszoba van még másik helyiség... így nem tudok még órákat ténykedni a lakásban, mert este én zavarnám őt, reggel meg ő engem, így muszáj egyszerre aludnunk, de hát fél év után is képtelen vagyok megszokni, azóta egyszer se pihentem ki magam. :(


Bocsi hogy zavaros lett, de a kimerültségtől már fogalmazni sem tudok normálisan. + nagyon alkalmazkodnunk kell egymáshoz, és nekem az nagyon nem az erősségem :(

2023. febr. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!