Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a női sztereotíp...

Mit gondoltok a női sztereotípiákról? illetve azokról amiket a legtöbb férfit idegesít mármint amiket mi nők mondunk pl idegesíti őket ha azt mondjuk fáj a fejünk pl ha szexelni akarnak de van aki igazat mond kinek van kedve ha fáj valamilyen

Figyelt kérdés
nov. 27. 20:39
 1/10 A kérdező kommentje:
24N
nov. 27. 20:40
 2/10 A kérdező kommentje:
ez nem hiszti sokan írták már nekem ez csak kíváncsiság szerintem undorítóak ezek a sztereotípiák illetve amiket gondolnak a férfiak akármit mondunk nem tetszik nekik
nov. 27. 20:41
 3/10 A kérdező kommentje:
nem mindegyik férfira értem
nov. 27. 20:42
 4/10 A kérdező kommentje:
csak néhányukra
nov. 27. 20:42
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
jól elbeszélgetsz magaddal
nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A semminél is kevesebbet.
nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a valóéletben nem találkozom azokkal a jelenségekkel amikről beszámolnak az emberek. Szerintem a legtöbb egy felnagyított baromság és nem is jellemző a nőkre csak valaha előfordult. Mondok másik példát, mikor a nő kérdezgeti hogy:

Szeretnél engem hogyha -egy hernyó lennék?-hogyha nem születtem volna meg?-Hogyha kövér lennék?

Nem látok embert aki ilyen ostoba és ezekkel terhelné a párját, mégis sokszor szembejön pl meme formában mintha általános probléma lenne minden háztartásban:D


Ezen kívül nem nagyon gondolok róluk semmit, kizárok minden általánosító egyedet az életemből, így szépek a mindennapok és tudok a jó dolgokra fókuszálni.

nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

#7 Pedig mennyi ilyen van. Nyilván a baráti köröd nem ilyen értelmi szinten van, ezért nem látsz ilyeneket.

De ezeket nem a semmiből talalják ki és terjed el.

nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én olyanokat szoktam kérdezni, hogy ha most elmenne az áram a fűtés/megállna a lift/betemetne a hó, akkor mit csinálnánk. A jó válasz az, hogy összebújunk, hogy melegen tartsuk egymást. 😄
nov. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9 válaszoló hogy érted hogy nem a semmiből találják ki?
nov. 28. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!