Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiakat miért nem érdekli...

A férfiakat miért nem érdekli a nők vagyoni helyzete és társadalmi státusza?

Figyelt kérdés
Míg ha van egy kifejezetten jó külsejű csóró férfi azt kerülik a nők,fordított esetben meg mindenki rárepül és a tenyerén akarja hordozni,ez miért van?

nov. 28. 11:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Engem érdekel a nők vagyoni helyzete, nem azt mondom, hogy legyen gazdag, mert én sem vagyok, egy hasonló státuszt várok el a másiktól is, mint amilyen magammal szemben.


Volt már olyan, hogy egy lánnyal azért nem jöttem össze, mert részmunkaidőben dolgozott az okmányirodában vicc pénzért, nem néztem le ezért, de ebből kifolyólag más életszínvonalon éltünk, és nem én akarok az lenni, aki ezt a saját zsebéből kipótolja lévén, hogy mind a pozíciómért mind minden egyes forintomért vért izzadtam és izzadok.

nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Engem is érdekel a nő vagyoni helyzete.
nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Engem az érdekel, hogy hol vannak ilyen férfiak, akiket nem érdekel, mert én még nem találkoztam velük. :D Itt is mindegyiknek az első kérdése, hogy mennyit keresek, meg hány diplomám van. Még az utolsó kis inceleknek is, akik 45 évesen anyuka által adott zsebpénzből élnek. Hát, bocs, de senkit nem fogok eltartani.
nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Érdekli őket, általában nem a csóró nőkkel alapítanak családot. Van is az a mondás hogy suba subához.. javarészt be is tartsák az emberek.
nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Engem azért nem érdekel mert el tudom tartani kettőnket is, szóval nem számít mennyit keres. Persze minél többet annál jobb, de nem szempont ismerkedésnél.
nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

Én két, hozzám képest gazdag csajt dobtam ki sokkal szegényebekért..

Ha nagyon néztem volna a pénzt,nem teszem meg.

45f

nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Mert én nem vagyok olyan mint sok nö, hogy csak gazdag hapsikra bukok.


29/f

nov. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sunshinedoll ***** válasza:
49%
Mer jóhogy nem már majd a nő tartja el a férfit :D
nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

6. Ez olyan, mint amikor a 2000-es évek elején álltam a diszkó előtt, a sorban volt előttünk egy bomba lány a barátnőjével, tip-top fel volt öltözve és olyan zsíros volt a füle, hogy egy motort meg lehetett volna kenni vele!


Ott azt mondtam hogy nem számít a külső, nem fogok hasra esni tőle!

nov. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Hogyne érdekelné őket. Covid alatt egy gyorsétteremben dolgoztam, tudod, hány randipartner koptatott le csak ezért? És volt olyan, aki visszaavászkodta volna magát, mikor látta a fotókat, hogy azóta voltam egy szép helyen nyaralni.
nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!