Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikulás ajandekot vissza adni ?

Mikulás ajandekot vissza adni ?

Figyelt kérdés

Nagyon be vagyok poccenve a másik félre, nem tartunk Mikulást se karácsonyt úgy mond 30+-ősök vagyunk mind a ketten .El leszünk három napig csendben és kész

(Az ajandek részét meg meg vesszük az év bármelyik másik napján!!)

Tudja h imádom a gyertyákat így ma kaptam egy hatalmas nagyot meg egy valami csokit ...vissza adtam neki ...undoritoan viselkedett pár napja ...neked ,hogy esne ha vissza adna a másik fél?


dec. 4. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nevetnék hogy akkor megehetem en a csokit?:D
dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Hozzáb@sznám, hogy miért ilyen tapintatlan, inkább dobja ki akkor, de ne adja vissza nekem, ennél megalázóbb nincs, hozzávágnám szó nélkül.
dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hozzá b...nád...hát ha tudnád h viselkedett mint említettem...lehet ő járt jól h nem vágtam hozzá a gyertyával együtt
dec. 4. 19:02
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Hol van még a Mikulás????
dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Én is hirtelen haragú vagyok, de amit csinálsz kérdező az nagyon gyerekes, ha nem tetszik az ajándék, kidobod és kész, vagy oddadod egy hajléktalannak aki ma még nem evett, és nagyon jól jön az a kis csoki. Én is csak hirtelen méregből xúrnám hozzá, ha visszaadná az ajándékot.
dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Neked nem az ajándékkal volt bajod, hanem vele. Kár szegény mikulást belekeverni😀
dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Remélem kérdező, egyszer agyban felnősz. Most nagyon gyerekesen viselkedtél.
dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért nem tartotok ünnepet, mert te haragszol rá? Ez aztán a toxikusság.
dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha visszaadnák és tudom hogy én is örülnék neki, pl. valami olyan csoki, simán megenném én helyette. hülye lennék dobálózni vele vagy kidobni hogyha másnak nem szereztem vele örömöt, akkor magamnak fogok -nekem ilyen hozzáállásom van. ettől függetlenül persze szarul esne egy visszaadott ajándék
dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem tőle semmi nem kell de közöltem is vele !!!karácsonyra se akarjon adni semmit vegyen akinek akar ...
dec. 4. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!