Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem kedvelnek az emberek?

Miért nem kedvelnek az emberek?

Figyelt kérdés

Valahogy azt vettem észre, hogy engem az egész életem során nem kedvelnek az emberek, és fogalmam sincs miért. Pedig sose voltam bunkó, szemét vagy bármi, sose beszéltem ki embereket a hátuk mögött stb. De valahogy azt, aki bunkó, pletykás, szarkeverő stb., meg mégis szinte minden ember kedveli, népszerű.

Általános iskolában, gimiben is sose volt egy igazi barátnőm, aki mellettem lett volna. Aki volt is "barátnőm", csak arra voltam jó neki, hogy segítettem.

Meg volt egy párkapcsolatom is, amiben a másik fél elhitette velem, hogy mennyire szeret, de mint utólag számomra is kiderült, csak kihasznált. Ha egy csodálatos nő lennék sose hagyott volna ott. Bár most van kapcsolatom, de nem élünk együtt, még több év után sem, míg másokkal meg alig járnak, és már össze is költöznek velük, meg megtörténik hamar az eljegyzés, házasságkötés is.

Munkahelyen is mikor dolgoztak, engem még névnapomon se köszöntöttek fel, valahogy ott is olyan kívülállónak éreztem magam.

Arra is nem egyszer volt már példa, hogy egy boltban valakit udvariasan megkérdeztem az eladót, hogy x dolog pl. hol található, de bunkón válaszolt.

Másokat az emberek többsége azért kedvel, míg engem szinte senki.

Nem születtem szerencsés csillagzat alatt, mert valahogy mégis azt mondhatom el magamról, hogy lúzer vagyok, akinek semmi sem sikerül.


dec. 6. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Az első bekezdésben meg is válaszoltad magadnak a kérdésed. Azért, mert nem vagy bunkó, pletykás meg szakreverő. Az emberek a bunkókkal, nagypofájúakkal meg minden lében kanál alakokkal sokkal szívesebben haverkodnak valamiért, mint a csendes, tisztelettudatos, udvarias emberekkel. Ne kérdezd mi az anomália oka.

Ha párod nincs az meg jó eséllyel amiatt van mert nem vagy gazdag, az a másik kizáró ok, manapság csak pénzes emberekkel divat szóba állni.

dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Ezzel nem vagy egyedül. Én férfiként ugyanezt élem meg. Bár valószínű, az előnytelen, irritáló külsőm miatt.


Ha kedves vagyok akkor megérzik hogy te "bárányka" vagy, rögtön gyengének titulálnak és kezdődik az hogy kipofáznak/kiröhögnek a hátad mögött, ha esetleg kicsit erélyesebb vagy, akkor nyilván egy bunkó vagy és mit képzelsz magadról, stb.


Nem tudom, érdekes ez.


Bár nekem sokan mondták azt is, hogy mindig lehajtott fejjel járok és búval ba.zott vagyok, én mondjuk nem vettem ezt észre, de fene tudja, lehet tényleg ez az oka, hogy sz.r a kisugárzásom.


Az biztos, hogy ha új közösségbe megyek, akkor 10-ből 2 ember kedvel, 8 viszont egyáltalán nem.

dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Mintha neked még konzervatív értékrended lenne (nem rossz értelemben) és ez ütközne a mai világ túltolt magamutogatásával, énközpontúságával.

Fene tudja.

dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

"Arra is nem egyszer volt már példa, hogy egy boltban valakit udvariasan megkérdeztem az eladót, hogy x dolog pl. hol található, de bunkón válaszolt."


Lehet, hogy az emberek manapság nagyon túlterheltek és azokon vezetik le a feszkót, akiken merik.

dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!