Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi tegyek, ha az emberek csak...

Mi tegyek, ha az emberek csak azért kedvelnek és ragaszkodnak hozzám, mert emberséges vagyok velük?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik, de úgy érzem ragaszkodnak hozzám az emberek, mert meghallgatom őket, ha kell tanácsokat adok, vigaszt, segitek ahol tudok, jó az alkalmazkodóképességem.. nem panaszkodom, általában mindent mosollyal csinálok. Nekem igy a normális, és igy is sokszor kevésnek érzem azt amit nyújtok, s rossznak érzem magam. Ennek ellenére jönnek a pozitiv visszajelzések, és ilyenkor meg szoktam lepődni, miért ragaszkodnak hozzám emberek? Ez amúgy oylasmi, mint a szeretet, vagy erős kedvelés, vagy mi lehet, nem értem?
2017. okt. 21. 23:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát, szeretnek, kedvelnek, vagy csak ragaszkodnak inkább?
2017. okt. 21. 23:01
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Közben meg nincs párod. Jól sejtem?
2017. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valóban nincs, de nem is szeretnék.
2017. okt. 21. 23:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha valoban emberseges vagy, es tiszta szivbol adod amit adsz, akkor mit szamit hogy kedvelnek-e vagy ragaszkodnak-e hozzad?

Es baj neked hogy ragszkodnak hozzad? Esetleg az a baj, hogy azt gonolod, hogy pusztan ezert kedvelnek?

Ha ilyesmi gondolataid vannak, akkor nem hiszem hogy a szereteted valoban oszinte es szivbol jon, hiszen akkor nem erdekelne, hanem csak spontan adnal, es orulnel ha latnad a boldog arcokat magad korul.

2017. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, miért mit szeretnél elérni voltaképp, nem értem. Ha én pszichológus lennék, vagy szociális munkás, stb. ennél többet nem is várnék.
2017. okt. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ezek az emberek fognak később a legjobban beléd rúgni. Aki jó, azt lealázzák - a legtöbb ember, erőviszonyok miatt.
2017. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csux2 ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy,én 45.Amióta az eszemet tudom ezzel a kérdéssel küzdök.

Gyermekkorom óta meghallgatom .és segítem azt aki problémával küzd,legyen az gyermek,felnőtt,vagy idős ember.

Azt ,hogy törődsz másokkal,és hálásak ezért nyugodtan könyveld el jó cselekedetnek,légy büszke magadra.

Te legalább teszel azért,hogy méltán hívják az embert embernek!

2017. okt. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Büntettek gyerekkorodban szeretetmegvonással?

Úgy látom, nagyon erős benned az a törekvés, hogy megfelelj másoknak, hogy elég jónak találjanak, de ha ez megtörténik, akkor ezzel nem nagyon tudsz mihez kezdeni. Hagyd, hadd szeressenek, hadd ragaszkodjanak Hozzád, hadd élvezzék a társaságodat, és Te is legyél nyugodtan önfeledt mások társaságában. Ha olyan vagy, amilyennek az írásod alaján tűnsz, akkor mindig elmosolyodnék, amikor meglátlak.

2017. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ápoló vagyok amúgy, és most is valamelyik nap az egyik ügyfél azt mondta reméli nem küldenek mást, mert én vagyok eddig a legjobb. És a többiektől is ugyanezt a visszajelzést kapom. Viszont sokszor egy rakás szemétnek érzem magam, meg szerencsétlennek, meg "nem elég"-nek.
2017. okt. 22. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!