Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ha az...

Mit csináljak hogy ha az emberek nem kedvelnek?

Figyelt kérdés
Mindenki csak visszatud élni a kedvességemmel és a jóindulatommal. Barátnak is csak addig vagyok jó, míg segítek, utána már nem. Már unom hogy mindig én alkalmazkodjak másokhoz. Egyedül csak a családom szeret. Még olyan is van hogy valaki nem köszön nekem, hiába köszönök neki, hiába ismer. Olyan mint ha az emberek számára nem léteznék. Párkapcsolatban is ugyanezt érzem, hogy értem senki sem tesz meg semmit. Facebookon is mindig csak a boldog párokat látom, én meg egyedül vagyok, mint mindig. L/24
2017. jan. 25. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:

"Barátnak is csak addig vagyok jó, míg segítek, utána már nem. "

Határozott legyél, mutasd meg hogy nem lehet téged csak így kihasználni.

Velem előfordul hogy valaki kér tőlem valamit, ilyenkor mindig szóvá teszem hogy ő mit tett értem eddig.

Van amikor nem tett semmit, teszek neki egy szivességet, ha nem viszonozza valahogy akkor több szivességet nem teszek neki. Tökéletesen működik, nem volt ezzel problémám soha, senki nem haragudott meg ezért, és más is eltanulta ezt tőlem. Persze az is számít milyen hangnemben mondod ezeket.

2017. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!