Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az autistákról?

Mit gondoltok az autistákról?

Figyelt kérdés

dec. 9. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Hogy nehéz velük.
dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Ez igy van, tényleg nehéz magammal.

A spektrumon vagyok.

dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Semmi rosszat, ha gyerekként komolyan kivizsgáltak volna, lehet nálam is lenne diagnózis. De nálam igazából enyhe, de többször jelezték már életem folyamán, hogy nem vagyok-e az véletlenül?
dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mik a ,,tüneteid"?
dec. 9. 16:51
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Az embereket sokszor összekeverem. (Mármint ilyen futó ismerősöket.) A neveket nem tudom megjegyezni. Régen nagyon nem ment az felismerése annak, hogy mások miért sértődtek meg és úgy az emberi kapcsolatokat sem értettem igazán....


Kifejezetten zavar a zaj, rosszul vagyok a ragasztószalag hangjától, nem vagyok nagy zene hallgató sem, mert szintén a zaj..


stb.. Mármint ha tőlem kérdezted.

dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
79%
Így látatlanban semmit. Halmozódik a családomban anyai és apai oldalon is,én is rajta vagyok a spektrumon de felnőttként már nem veszik észre. A rokonaim között mindenféle van a nem beszélő 10 éves szintjén lévő 55 évestől a látszólag neurotipikus de emberi kapcsolatok kialakítására képtelen 35 éves mérnökig.
dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy én is az vagyok. :)
dec. 9. 20:12
 8/12 anonim válasza:
88%
Semmit sem gondolok,Én is az vagyok 19F
dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Jófejek.
dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha diagnosztizálnának, valószínűleg a spektrumon lennék, ezenkívül nem gondolok róluk semmit.
dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!