Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Provokal a kiscsaj ,legjobb...

Provokal a kiscsaj ,legjobb modja ignoralni ?

Figyelt kérdés

Sqjnos akarva akarqtlanul ossze futok vele ,egy epuletben dolgozunk .

Nqlam fiatalabb majdnem 6 evvel .

Nekem nincs kocsim es nem is akarok ,viszont nemreg kapott az apjatol egy regi bmw-t azota mrg jobban le nez maga korul de nem csak engem mast is !!!

Soha nem koszont volt h a falnak neki lokott volna ,aztan egyik munka tars nom le alkitotta ,hogy terjen eszhez meg en is idosebb vagyok nala es tanuljon meg koszonni is .

Azot nyalasan ,provokalva nevetve koszonget.En azert is levegonek nezem mert szerintem ez egyaltalan nem normqlis viselkedes !n30


dec. 10. 09:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%

Így sem értem 😀

A villamos megállóban sem köszöngetek mindenkinek, pedig kb ugyanazok az emberek állnak ott minden reggel.

dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy nem ment a kérdést megfogalmazni sem, engedjük el azt a részt, nem fogod érteni, meg előttem már írták.

De milyen válaszra számítasz? Mert 3 út van: visszaköszönsz neki, és értelmesen,korodhoz illően nem veszed ezt fel.

Vagy megbeszéled vele,mi a gond, és lezárjátok.

Vagy ugyanolyan leszel vele,mint ő veled.

De ennyi idősen tán illene már nem felvenni valaki gúnyolódását, vagy kiállni magadért. Ha itt le tudod osztani az embereket, ott miért nem?

dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott rólad egy régi dolog, velem történt már vagy 30 éve: középiskolás voltam, boltból tartottam hazafelé, amikor leszakadt a szatyor füle, a cucc szétszóródott az utcán. Lehajoltam, és szedegettem össze, amikor odalépett egy nő, és ordítva nekem esett, hogy nem igaz, hogy én mindig direkt elfordítom a fejem, amikor találkozunk, hogy ne kelljen köszönnöm neki. Nos, én soha életemben nem láttam még azt a nőt.

A te köszöngetés-elváró hisztidnek is pont ennyi értelme van.

dec. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván lövése sincs ki a fene vagy, azért mert egy épületben dolgoztok, nem kell ismernie.

Egyszer rászóltatok, hogy köszönjön, azóta se tudja ki a fene vagy, de legyen, akkor köszön.

És most ez a baj.

Es ez mind azért van, mert neki bmw-je van.

Van baj.

dec. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, az ellenérzéseidet ne írásban fejezd ki neki
dec. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!