Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltál már olyan helyzetben...

Voltál már olyan helyzetben hogy hónapokig munka nélkül, társ nélkül voltál? Hogy lehet ezt átvészelni?

Figyelt kérdés
dec. 10. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A munkanélküliség része: voltam, nehéz volt. Állandó munkakeresés, 100+X állásinterjú, várni a negatív visszajelzéseket, mire végre valahol befutottál, közben minimáléletet élni.

Be kell osztani a napot, a napi rutint kialakítani, maximális időt tölteni álláskereséssel, felvenni a kapcsolatot munkaadókkal, ismerősökkel, hidegen is beküldeni az Önééletrajzot bárhova is, ami esélyes lehet.

Barátnő: sosem volt, így ez nem játszik a kérdésben.

dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz. Szerencsére a kettő egyszerre még nem játszott, de tudom, milyen baromira nehéz, amikor nem találsz munkát. Próbálkozni kell, ahogy az első is írja. Tudom, mennyire nehéz, amikor már a sokadik helyről utasítanak el, de menned kell tovább. Mindenképpen fontos, hogy valami hasznossal töltsd el az idődet is (persze az álláskeresésen kívül). Fejleszd magad, tanulj valamilyen nyelvet, olvass. Bármi, ami egy kicsit hozzátesz az életedhez. Csak ne hagyd el magad, annál rosszabb nincs. Visszaemlékezve nekem is nehéz volt, én is elhagytam magam, de én túl hosszú ideig voltam így, 1 évig munkanélküli voltam. Akkor már teljesen kikészültem és reménytelennek tűnt minden. De fel a fejjel, egyszer úgyis sikerül valami. Az élet nem állandó, folyton változik, nem tudhatod, mikor jön szembe egy olyan lehetőség, ami sikerül is.


Kitartást kívánok!

dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt hogy évekig. Nem vicc
dec. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ki segített nektek anyagilag? Mert gondolom külső segítség nélkül nem lehet átvészelni.
dec. 11. 05:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Voltam. Barátnőm sose volt, munkám meg egyszer kábé 10 hónapig, egyszer fél évig nem volt. Örökségemből éltem addig. 29/F
dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos el kell vállalni átmenetileg egy rossz munkahelyet mert valamiből enni is kell. Hogy közben keresgéltem jobb helyet az meg csak természetes .
dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!