Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van erre valami jó mód?

Van erre valami jó mód?

Figyelt kérdés

Szerintem elkezdem Ádámtól és Évától, aztán kontextusba helyezve talán könnyebb lesz válaszolni :D



23 éves vagyok, fiú/férfi kinek hogy tetszik. Iszonyat szerencsés vagyok, mert szinte mindenem megvan amire vágynék. Barátok, hobbik, jó állás, tervek. Viszont egy dolog sosem akart összejönni, ez pedig a párkapcsolat (Surprise, surprise).

Kisiskolásként eléggé ki voltam közösítve, folyton bántottak az iskolatársak. Gimiben sikerült ettől megszabadulni, de elég nagy önbizalomhiányt hagyott maga után a sokéves kiközösítés, szóval eszembe sem jutott ismerkedni. Viszont barátokat sikerült szereznem, mert bár elvoltam a kis világomban, elkezdtek kezdeményezni az emberek felém. Gondolom kikupálódtam kicsit. Innentől a közösségi életem is felpezsgett, de az önbizalomhiányon továbbra sem tudtam magam túltenni, konkrétan semmit nem mertem csinálni.

Volt pár lány is aki ebben az időben képbe került, de a legtöbb megunta hogy beszari vagyok és nem lett semmi, meg volt pár bátrabb akik kézbevették az irányítást és ellezdtünk ismerkedni. Ebből lett két rövid kapcsolatom, de így visszatekintve még nagyon nem álltam készen rájuk. Valami fogalmam ezek miatt lett a kapcsolatokról, de az udvarlás pl teljesen kiesett, mert ugye nem kellett semmit tennem.

Aztán jött az egyetem, ott már az önbizalomhiányom kezdtem leküzdeni, jól teljesítettem, sok ismerősöm lett, ezek azért adtak egy kis egót. Viszont az ismerkedésben kb semmit nem haladtam. Elöször még vártam mert a régi tapasztalatok miatt azt hittem majd nem kell semmit csinálom és magától alakulnak a dolgok, viszont idővel rájöttem hogy amúgy teljesen hülye vagyok, ha akarok valakit nekem kellene utána mennem, nem várni a sültgalambot. És itt jöttem rá hogy amúgy fogalmam sincs hogy kellene kezdeményezni. Sosem voltam egy nagydumás, csak a baráti társaságokban ha megnyíltam, de idegenekhez odamenni elég meredeknek érződött mindig is.

Itt is volt, hogy lányok kezdeményeztek nálam, de általában csak szexet akartak, abban meg tényleg nulla tapasztalatom van, szóval inkább leráztam őket, mert hacsak nem ők irányítanának végig akkor nem tudnám mit kezdjek magammal, szerencsétlenkedni meg nem akarok, ahhoz azért nem elég stabil az önbizalmam :D


Szóval itt vagyok most 23 évesen, szinte nulla párkapcsolati tapasztalattal, és konkrétan nulla szexuális tapasztalattal és szeretnék mindkettőn változtatni. Azt hiszem belekerültem az ördögi körbe, ahol ha ismerkedek akkor a csalódások miatt csökken az önbizalmam ami ezen a téren amúgy is nem kétező dolog, ami miatt kevésbé tudok kezdeményezni, stb.


Szóval ti mit ajánlanátok? Vagy ha valaki volt hasonló helyzetben azt is szívesen meghallgatom.



dec. 13. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Milyen csalódások ember? 23 évesen egy célod legyen: dugni!!!

Semmi más nem számít, aztán ha a dugasbol kialakul egy jó kapcsolat az csak plusz. De ha kerestek már téged lányok, és azt írtad hogy csak szexet akartak, az már tök jó elindulásának, annyira nem reménytelen a helyzet. Mi a frászt parázol, hajrá nyomassad, nem szabad gondolkodni. Ha ilyen agyafúrt történtekben bonyolódsz meg önsajnálattal b4szod szét magad az semmi jóra nem vezet, akkor menj inkább papnak.

dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tanácsnak azt mondanám, először kicsit erősítsd meg/tovább az önbizalmad. Alapból is ezt javasoltam volna, plusz azért is, mert a kifejtésed alatt vissza is kanyarodtál többször arra, hogy nincs elég belőle. Az meg csak ráadás, hogy hasonló cipőben járok, és eddig (lekopogva) nekem az segített a legtöbbet, hogy (a régen még nem létező) önbizalmamon kezdtem el dolgozni.


Időigényes dolog, de tényleg megéri, főleg hosszútávon. És ezt tényleg nem bántásként mondom, mert az élet minden területén hasznos lesz majd.

dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 tudom hogy semmi jóra nem vezet ha túlgondolom a dolgokat, mégis mindig sikerül :D


#2 az élet minden területén tökéletesen magabiztos vagyok, egyedül az ismerkedés az amiben -mivel semmi tapasztalatom- nem tudok biztos lenni magamban. Nálam ez úgy működik, hogy ha ismerek valamit, tudom hogy működik akkor onnantól nincs probléma, de ahogy írtam is a társkeresésről semmi tudásom.

dec. 13. 14:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tekintsd a társkeresést üzletnek, el kell adnod valamit, magad, mint egy állásinterjú esetén, így nem lesz társkeresés és magabiztos leszel.
dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó ez mondjuk tetszik, kicsit más perspektívába helyezni a dolgokat :D
dec. 13. 16:16
 6/6 anonim válasza:
100%
Ember, nem vagy te valami titkos ikertesóm? 23 éves vagyok, borzasztóan hasonló cipőben. A vagy ötven sorból amit írtál, annyi a különbség csak nálam, hogy volt egy őrült csaj aki rám akaszkodott egy jó másfél évig, dugással mindennel, de ennyi a tapasztalatom. Sose jött össze máskor ha én próbáltam kezdeményezni, vagy friendzone vagy koptatás, egy esetben meg elcsattant pár csók, aztán visszament a nárcisztikus idióta exéhez. Se társkeresőn, se a fizikai valóságban sehogy nem tudok kezdeni az ég világon semmit a nőkkel. Mindig a falakba ütközés, ami tovább ront az önbizalmon. Egyébként megy minden az életben, csak ez a fránya ismerkedés nagy nulla, nem jön össze semmi soha. Segíteni nem tudtam neked ennyivel, de ha gondolod írj és tapasztalatokat, véleményeket cserélhetünk. Most pedig beállok ezen kérdés alá megfigyelőnek és várom a választ, amire 23 év alatt nem jöttem rá :D
dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!