Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy elég rossz helyzetben vagyok és nem tudom hogy mit csináljak és hogyan tovább. Fél éve elhagyott a párom akivel 5 és fél évet voltam együtt. Aztán olyan idióta voltam hogy kivettem egy nagyon szar albérletet aminek még mindig szívom a levét mert utálom azt a lakást és most egyedül vagyok abban a szar lakásban és néha átjárok anyámhoz hogy ne kelljen abba a szar lakásba lennem és így nem tudom mit csináljak mert még májusig tartana az egy év hogy ne bukjam el a kauciót. Viszont magányos is vagyok eléggé. Van néhány barátom de azok se találkozgatnak velem mindig és nem tudom mit csináljak lakás és pasi ügyben mert nagyon úgy érzem hogy semmi nem akar összejönni nekem ez ügyben egyedül annyi pozitívum az életemben hogy van munkám és viszonylag jól kijövök a kollégákkal. Az albérlethez hozzá téve hogy nagyon szar helyzetben voltam és a sos kellett albérlet és ezáltal nyomás alatt voltam és hoztam meg azt a nagyon szart döntést amit nagyon megbántam hogy kivettem azt a lakást. És az a baj hogy nagyon tanácstalan vagyok és nem tudom hogyan hozzam helyre az életemet hogy ne legyek ennyire szar helyzetben és történjen velem valami jó dolog végre.

dec. 13. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Új pasi ?
dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Először lelkileg hozd magad rendbe valahogy. Próbálj olyan dolgokra fókuszálni, amelyek örömet szereznek. A lakást tekintsd úgy, mint átmeneti szállást, ami nem egy életre szól.
dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Költöz anyudhoz, addig.
dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Anyám nem ajánlotta fel hogy odaköltözzek. Ráadásul anno ő mondta hogy költözzek el és másfél hónapig nem is beszéltünk annyira összevesztünk de aztán kibékültünk és jóban lettünk és jól lett a kapcsolatunk
dec. 13. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Na ha most jó a kapcsolatotok, akkor oda tudsz költözni.

Vagy kibirod ez a pár hónapot márciusig. Vagy lemondasz a kaukcioról és keresel másik albit.

dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem költözhetek vissza és már a régi szobámat is átrendezte magának
dec. 13. 21:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg az egész helyzetem és életem nagyon szar sajnos. Tényleg nem tudom hogy hogyan tudnám helyre rakni az életemet. Valami csoda kéne hogy történjen velem. Már néha azt érzem hogy jobb lenne meghalni mint ezt az életet élni
dec. 13. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak pár hónapot kell szedvedned míg találsz egy jobb albérletet. Sporolj minnnél többet,hogy minnél jobb albérletet tudj venni.
dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És a legrosszabb az egészben hogy 29 éves lány létemre tartok itt és az engem elkeserít hogy csak ennyire tudtam vinni és nem tudom hogyan tegyem jobbá az életemet
dec. 13. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!