Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik, sajnos még nem találkoztunk mert soha nem jött össze.:( Már körülbelül 2 hónapja beszélünk és már ugye kibeszéltük ezt a exes témát meg minden. Aztán ma írt, hogy beszélt az exével és mindketten sírtak mert rájöttek, hogy szeretik egymást. Nekem is mondta, hogy szeret meg ilyenek de rájöttem, hogy ezeket azért mondta mert hiányzott neki a barátnője és úgymond “kihasznált” ezekkel a dolgokkal. Az lenne a kérdésem, hogy milyen stílusban beszéljek vele tovább?

2019. jan. 6. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a pics/\ba, foglalkozz olyannal, aki nem a sebeit akarja nyalogatni általad.
2019. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon gyerekesen hangzik, de változtassam meg a becenevet messengeren meg a hangulatjelet az alapra?😂😂
2019. jan. 6. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyat válassz, ami neked tetszik, és nem a sráchoz kötődik. ;)
2019. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ilyennek mindegy mit irsz.

Azert nem árt egy kis letolás neki.

2019. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De most mentegetőzik, hogy igy ugy messze lakik meg ilyenek
2019. jan. 6. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Amilyenben jól esik. De szerintem ne legyél vele bunkó, össze volt törve.

Te nyújtottad neki a támaszt.

Amúgy nem feltétlenül szerelemből szeretett, lehet barátilag szeretni is. Örült, jól esett neki, hogy ott vagy. Nem feltétlenül "lábtörlőnek", meg "lelki szemetesládának akart használni; talán még ő se tudta, mi tévő legyen, hogy most mi lett, vagy most mi lesz, mert nagyon el volt talán keseredve. Még ki is tört belőle a sírás; szóval énszerintem ne vesd meg őt ezért. PL beszélhetsz úgy vele mint egy testvérrel.

2019. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*Szal gondolhatsz rá úgy,mint egy szeretett testvérként. Ha fontos ő még neked.
2019. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!