Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk,férfiak! Milyen lányokra/...

Fiúk,férfiak! Milyen lányokra/nőkre figyeltek fel pozitív értelemben?

Figyelt kérdés
Külső, belső

dec. 18. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem beszél sokat, nem jár az agya felesleges dolgokon, a kaját megcsinálja nekem időre, nem kúr félre, nem úgy néz ki mint egy femináci. Az arca legyen legalább közepes mértékben szép, a segge formás, a többit leszarom mert nem a külső a lényeg.
dec. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%

Külsőre nyilván az eseteim, ami egyéni dolog.


Belsőre viszont a humor, megbízhatóság, feminin kedvesség vonzó kombó.

dec. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az is egyéni dolog, hogy belsőre mi tetszik.
dec. 18. 01:28
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Külsőre nincs nagy elvárásom. Ne legyen igénytelen meg nyilván én se vagyok egy nagy darab így ne legyen 160 centihez 100 kiló.


Belsőre is csak annyi, hogy ne legyen bunkó. Szeretem ha sokat mosolyog. Illetve természetesen legyen hűséges.


Én se vagyok egy nagy was ist das szóval csak annyit várok el amennyi tőlem is elvárható.

dec. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Sokat mosolyog, megnyerő személyiségű.

A nevetés, pozitív hozzáállás bárkit megszépít.

Hát, szoktam nézni nagy kamerás oldalakon nőket, és azoknak van hatalmas nézettségük, akik folyton mosolyognak, pozitívak, kreatívabbak.

Rengeteg olyan lány van, aki csak búskomoran ül, sértődött arckifejezéssel, ideges, elég természetellenes hatást kelt.

Ők hamar kiesnek onnan.

dec. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Igènyes (nem 2 mèrettel kisebb ruhákat hord, nincsennek 10 centis sas karmai, nem narancssárga a feje az alapozótól), nem c, nincs gyereke

Belső: nem parasztos, szèpen beszèl

dec. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a domináns, vékony, magasabb nők tetszenek.
dec. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1-es, mióta vagy egyedül?
dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

Az ideális nő 80cm magas és kocka a feje.

Miért?

Mert így szopás közben a sört a fejére tudom tenni.

:) ;)

dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem dumál túl sokat,nem agresszív(le tudja vezetni értelmes módon)van egy alap műveltsége,tud kommunikálni,amit elvár mástól,azt ő is betartja.

Külsőre öltözhet egyszerűen is(farmer,sportcipő,póló pl) csak ne legyen igénytelen,szájhigiéniára odafigyel,a szép körmök tetszenek még,főleg ha hosszú,festett.Maga a testalkat,arc meg viszonylag széles skálán mozog.

dec. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!