Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az igazán gazdagok mit vesznek...

Az igazán gazdagok mit vesznek egymásnak? Pl családtagként? Tudnak vajon örülni neki? Nem rossz nekik hogy nem tudják meglepni egymást?

Figyelt kérdés

Gondolok olyanokra hogy pl nem vágynak egy drága parfümre ruhára bármire mert azt bármikor évközben meg tudják venni.

Vagy pl ha horgászik (vagy bármilyen hobby) a férj akkor ha gazdag akkor mindent meg tud venni amire éppen vágyik. Nem?


dec. 23. 19:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
7%
én egy szigetet vettem a Karib-tengeren
dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha gazdag lennék,mindenkinek utazást adnék.
dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

2/2

Az rendben.

De igazából az sem meglepi max 1-2évig.

Arról nem beszélve hogy biztos sok helyen voltak már...

dec. 23. 19:58
 4/24 anonim ***** válasza:
Egy fishing trip mindig klassz meglepetés
dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki valóban gazdag, az nem vesz túlárazott parfümök, meg nem költ dizájner cuccokra.


Ők is meg tudják lepni egymást, mondjuk nem pénzen megvehető dolgokkal, élményekkel.

dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családi osztrák síelés a legnagyobb kaland, mondjuk nem vagyunk kőgazdagok, ha azok lennénk, akkor aspeni síelés meg floridai pecázás lenne az ajándék.
dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

5/6

Nem túlárazott parfümökre gondolok de simán van pár jó illatú amit nem engedhet meg egy átlagember.

Swarovski aura pl (nem olcsó de nagyon jó illata van)

dec. 23. 20:24
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
De most a gazdagok ajándékairól volt szó. A drága parfümökben (az igazi drága) az üveg az érték. Teheted gyémánttal díszített üvegbe, ha akarod. Az biztosan emlékezetes ajándék lesz.
dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

6/7

Értem én az aspent meg a Floridát.

Tök jó meg minden.

Mennék én is.

De annak van vajon meglepetés értéke?

Hiszen ha vágyik rá a gazdag ember akkor elmegy karácsonyi ajándék nélkül is.

Legalábbis én mennék.

Arról nem beszélve hogy "múlt évben is Aspen volt remélem most valami mást talál ki"

Mármint értitek....

dec. 23. 20:28
 10/24 anonim ***** válasza:

Hát ha én nagyon gazdag lennék, biztos hogy olyanokat vennék vagy kérnék ajándékba amik egyedi dolgok, mondjuk a történelem egy darabja. Ah ez így hülyén hangzik, inkább mondok példákat:

Mondjuk Diana hercegnő egy ruhája, egy Halálos Iramban filmben használt kocsi, egy Star Wars filmben használt fénykard, erdeti ókori egyiptomi szarkofág vagy valamilyen tárgy stb.

dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!