Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sok barátom van, de még sincs...

Sok barátom van, de még sincs egy sem. Miért érezhetem ezt?

Figyelt kérdés

Sok emberkével jóban vagyok, főként fiúkkal, de egy pár lánnyal is. Szoktunk együtt pl focizni, biciklizni, fürödni ha úgy van, hülyeségeket csinalni, csak úgy beszélgetni ritkábban. Pár napja nem találkoztam egy haverommal sem, aki tudom hogy nem a világ vége, de akárhogy is én úgy érzem bármelyikük meg lenne az én társaságom nélkül is. Mitől lehet ez/miért? Elég szarul érzem magam emiatt:/

16/F erdélyi vagyok



2023. júl. 24. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg mert nem érzed hogy igazán bízhatsz, bennük és számíthatsz rájuk, a szórakozáson kívül.

Lehet hogy te mélyebb barátságot keresel, szeretnél tőlük, ő nekik meg ez a barátság kimerül a szórakozásban.

Lehet, hogy te gyakrabban keresed velük a kapcsolatot, mint ők veled, és ezért érzed.

A barátság tág fogalom és szinte mindenkinek mást jelent kicsit.

2023. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van. Tényleg nem érzem úgy hogy bármi féle titkot is nyugodt szívvel megosztanék velük, és általában az is igaz, hogy inkább én vagyok a 'kezdeményező'. Köszönöm válaszod, kicsit segített megérteni a dolgokat
2023. júl. 25. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ilyet úgy hívják haverok..

A barát az aki tènyleg segít ha bajban vagy. Bár az nem jelenti azt hogy sülve főve együtt kell lenni.

Amúgy sose tudni ki hogy áll hozzád. vagy mit gondol mennyire vagy a jó barátja.


Èn már csalódtam pozitívan.

2023. júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!