Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megéri ràszokni a piàra mert...

Megéri ràszokni a piàra mert szomorú vagyok hogy nincsenek jó emberi kapcsolataim?

Figyelt kérdés

dec. 29. 09:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A problémát nem fogja megoldani, csak akkor könnyű "italba folytani" a bánatodat.

Semmi értelme.

dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Noren1989 ***** válasza:
26%
Egyből a snüsszre, ne legyél már ilyen kis....Mííz.
dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
19%
dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
26%

Nekem sincs pasim, se barátaim. Most van egy jó srác a közelemben, mindig hoz nekem ajándékot, korombeli, szingli, nagyon bejön, lakòtársam, jó vele a szex, de komoly kapcsolatot nem akar magának. Azt mondta, hogy neki a kur vák jönnek be, akik úgy is öltözködnek, úgy is viselkednek, stb. Szóval olyantòl akar gondolom kapcsolatot is.

Nekem ő nem a sokadik partnerem. Nem öltözök kur vásan se, nem vagyok rámenős. Átlagos munkám van, és főleg a kultúra érdekel(mùzeum, régiség). Ilyen unalmas nő nem kell senkinek. Hiába vagyok jó nő sok ember szerint a munkahelyemen.

Szóval marad a piálás minden második este magamban, és nyalogatom a sebeimet.

dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Senior Séf ***** válasza:
67%
31 éve vagyok száraz alkesz. Szerintem amilyen messze csak tudod, kerüld el az alkoholt. Ritka ronda betegség, ha függővé válsz.
dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%
nem, ne ebbe folytsd a bánatodat (megtettem, nem lett jó vége)
jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol nem ad választ semmire, de legalább elfelejted, mi volt a kérdés.
jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

én valahányszor elmentem leinni magam egy férfi miatt, mindig az lett, h még részegen is rá gondoltam:DD

ne

jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
39%
Én rászoktam.
márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!