Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megkérdezem valakitől hogy...

Ha megkérdezem valakitől hogy írhatok-e neki néha és azt válaszolja hogy nem nagyon használja a Messengert, akkor az kamu szöveg? Csak nem akarja megmondani hogy ne írjak?

Figyelt kérdés
dec. 29. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy így akarja tudtodra adni, hogy nem veszi szívesen, ha írsz neki. De lehet, hogy tényleg nem használja, mert elfoglalt. Te ismered jobban. Én az elsőre tippelnék, de ezt csak én gondolom így. Mert néha én is kamuzok, hasonló indokokkal, másnál meg alig várom hogy írjon. Gondolom mindenkinél van egy sorrend, hogy kinél a legfontosabb visszaírni, és kinél kevésbé.
dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel nem kifogásként, hanem tényleg nem használom. De látom az embereket, hogy nem hisznek nekem és azt gondolják, le akarok koptatni.
dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Inkább azt jelenti, hogy tudja, hogy kamu a reg-ed, és nagyon nem viseli, hogy valaki nem vállalja fel önmagát, a valós nevét, személyét, hanem ál-regeken próbál hozzá közelíteni. Egyáltalán beszélgetni akarni vele. Felnőtt, egyenes embernek sosem okoz gondot a nevét felvállalni, és beszélgetni, ha éppen beszélgetni támadna kedve egy másik emberrel. De felnőtt egyenes embernek eszébe nem jutna kiadni magát egy olyan embernek-mint pl. ex. féltékenységtől indítva.
dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De mit akarsz neki írni néha? Lehet érzi ő, hogy valami kellemetlenség vagy inzultus fogja érni általad. Pajzán szövegeket, vagy tolakodó kérdéseket? Zaklatást? Azért nem mindegy ám.
dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerősök vagy friss ismeretségek kapcsán szerezted a tapasztalatod?
dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 Pár hete nálam is volt ilyen. Egyértelműen az exem nője volt az exem nevében.
dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem pl. bárki írhat, én azért szoktam ezt elmondani, hogy ne legyen hisztike, mikor már 6-12-24-48 órája (vagy kinél mi az ingerküszöb, 10 perccel is találkoztam már) nem érkezik rá válasz.

Aki tényleg fontos, annak megadom a számom, meg vagy négy csatornát, amin elér, de ez kb. 7 fő a közeli családot is beleértve, nyilván az új kollégát, aki esetleg szimpatikus, nem fogom egyből beengedni ebbe a körbe. Ennek ellenére örülök, ha ír, csak jobb, ha tudja, hogy nem lógok 0-24-ben a facebookon, sok félreértést elkerülök ezzel, és egyébként tök jó szűrő, mert akinek azonnali válasz, meg azonnali visszacsatolás kell felületes ismeretség meg sziamizu esetén is, azzal nem egymást keressük.

Persze, kontextusfüggő ez is. Ha azt érzed, hogy vonakodott elérhetőséget megadni magához, és nem az van, hogy csak elmagyarázta, mire számíts, akkor ja, lehet, hogy nem akar veled barátkozni.

dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!