Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell itt amiatt siránkoz...

Miért kell itt amiatt siránkozni, ha valaki egyedül tölti a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Már a sokadik kérdést látom arról, hogy mit csináljon az, aki egyedül vagy otthon tölti az estét.

Erre mégis milyen választ várnak?

Gondolom ezek szerint az év többi napján sincs társasága az ilyen embereknek.

Akkor miért olyan meglepő, ha a szilvesztert nem 100 ember körében töltik?



dec. 31. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom
dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az furcsább, h téged ez zavar. Miért? Szilveszter van, nyilván van társaságod már, miért gyakorin rageelsz ahelyett, h velük lennél?
dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert ki van délben a társaságával szilveszterkor?
dec. 31. 11:53
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Van aki összekapcsol bizonyos dátumokat a lelki világával,és ilyenkor kivan készülve.Egy egyfajta kisebb idegi betegség.
dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4: Értem, köszi az értelmes választ!!
dec. 31. 11:55
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
#2 Nekem meg az a furcsa,hogy téged miért zavar,hogy valaki feltett egy kérdést.Mellesleg a kérdező egy szóval sem írta,hogy zavarja,csak kérdezett valamit.
dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A következőkre tippelnék:

szeretne megnyugodni, hogy ezzel nincs egyedül, és "sorstársakat" vár, esetleg abban reménykedik, hogy talál valakit, akivel itt majd tud írogatni, legalább szilveszter alatt. Van, akinek jól is esik ilyent kiírni magából. Meg.. azért azon sem lepődnék meg, ha az ilyesfajta kérdések egy része igazából csak pontszerzés lenne egyes tagok részéről.

dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6: Köszi!


#7: Van igazság az írásodban. Viszont a mai nap is ugyanolyan mint a többi ezer másik. Nem kötelező bulizni, vagy nagy társaságban lenni. Szerintem felesleges emiatt szomorkodni. Semmi jelentősége.

Volt, hogy én is egyedül töltöttem, aztán eltelt ugyanúgy, mint az összes többi. Ezért fura nekem, mikor megkérdezik itt, hogy mit csináljanak ma este egyedül? Gondolom ugyanazt, mint a többi este.

dec. 31. 12:17
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez csak régen zavart, tízen-huszonévesen, ha néha adódott olyan év, hogy valamiért nem tudtam társasággal lenni szilveszterkor. Akkor azért zavart, mert alapvetően szerettem szórakozni járni, jártam is rendszeresen, és rossz volt belegondolni, hogy most mindenki bulizik rajtam kívül.

Mióta elmúltam 30, már egyáltalán nem izgat. Ha van program szilveszterre, az is jó, ha nincs, az is jó, volt már olyan év is, amikor konkrétan egyedül voltam itthon, az sem zavart. Más lenne, ha azt érezném, hogy kimaradok valamiből, de nem, nekem teljesen mindegy, voltam már elég sok buliban szilveszterkor, egygyel több vagy kevesebb nem számít.

dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Azért, hogy kérdést tudj kiírni a gyakorin mások siránkozásáról!

Gondolj bele!

Évtizedeken keresztül nem találnál témakört a kitalált kérdéseidhez!

dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!