Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt még olyan aki tudatosa...

Van itt még olyan aki tudatosan, önszántából egyedül tölti (esetleg még el is utazik) a Karácsonyt, Szilvesztert és ha igen milyen okból teszed?

Figyelt kérdés
Én pl. azért mert ami az elmúlt 15-20 évben lett a Karácsonyból attól hányingerem van és nem akarok ebben a kereskedelem által gerjesztett cirkuszban részt venni és elegem van az ilyenkor főleg idegbeteg emberekből, Szilveszterkor meg nem tudok mit ünnepelni és amúgy sem tudok gombnyomásra vigadni...

#karácsony #szilveszter #tudatos egyedüllét
2023. nov. 5. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Senkim nincs,így a karácsonyom 2017 óta magányos.

Szilvesztert pedig éve óta átalszom.


54F

2023. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szeretném, de nem hagynak.
2023. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem tartom a karácsonyt. Egy sima hosszú hétvége, így nagyon nem venném jó néven ha bárki is zavarna ez idő alatt!


Még a telefonomat is repülő módba állítom.

2023. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1

Sajnálom a helyzetedet, de a kérdés azokra vonatkozik akik önszántukból, tudatosan töltik egyedül ezeket az ünnepeket!

2023. nov. 5. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Sokszor volt ilyen. Közepesen volt jó.
2023. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
#1 ez csak rajtad múlik hogy változon
2023. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Már megszoktam,úgysem változik semmi.

#1

2023. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

#7 ilyen hozzáállásal csak szenvedni fogsz hosszútávon.

Jàrj el olyan dolgokra ami érdekel aztán könnyü lesz ismerkedni.Pl csoportos kirándulásokra,társasjáték estekre,kulturális események stb

Annyi lehetőség van hogy az borzalom csak akarni kell és ne a négy fal között nyavajogjunk hogy nincs kivel tölteni a karácsonyt.


Akár párhuzamosan tàrskeresőre is érdemes regisztrálni .

2023. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Egyrészt nekem ezek a földi ünnepek nem sokat mondanak. Ugyanaz van akkor is, és rá egy hétre, hónapra, csak más az idő.


Másrészt, mert nincs minőségi ember az életemben. Azért nem töltöm senkivel se ezt a két napot, amit leírtál, amiért a többit sem. Nincs kivel, akivel akarnám.

2023. nov. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem férjem van, és felnőtt lányom, de a lányom 10 ezer kilométerre. Ha valaha egyedül maradok, én is el fogok utazni karácsonykor, és egyedül. Aki jó fej lenne, az barátnő, aki rokon, az nem jó fej (testvérem, unokatestvérek).

Szerintem teljesen normális, ha elutazik az ember ilyenkor egy hétre valami nyugis, de szép helyre.

2023. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!