Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is olyan szerencsétlen,...

Más is olyan szerencsétlen, hogy otthon egyedül tölti majd a szilvesztert? 26F

Figyelt kérdés
dec. 27. 16:26
1 2 3 4
 1/31 Kitana. ***** válasza:
30%
Biztosan van, de mindjárt megkapod pár embertől, hogy agyhalott vagy, ha szilveszterkor bulizni akarsz, ugyanolyan nap mint a többi, az a normális, aki otthon marad, és társai. Nézz körül Facebook barátkozós csoportokban, ilyenkor csomóan szerveznek házibulit, ahova mehetnek random arcok.
dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%
Miért lenne szerencsétlen.Nem mindenki bulimániás.Pl.én sem,utálom a lármás zenét,bagószagot,meg az okoskodó részegeket.Nagyon is jól el leszek itthon.
dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Én egyedül leszek, de nem érzem magam szerencsétlennek. Számomra ez a jó megoldás, én így érzem jól magam.
dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
Miért lenne a szilveszter feltétlenül egyenlő a bulizással? Én néhány barátommal szoktam lenni, nem bulizunk, be sem rúgunk (csak koccintunk egy pohár pezsgővel éjfélkor), hanem beszélgetünk, játszunk valamit, hülyéskedünk. Egyedül is szívesen lennék, ha úgy alakulna. Nem lesz ettől senki szerencsétlen.
dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
44%
Leszarom az újévet (is), hihetetlen, hogy valaki erre is bulizik!! Mindenre van ürügy...
dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem vannak nálad szerencsésebbek is, akik dolgoznak Szilveszter éjjelén! :D
dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
6-os, ott a pont. Bár talán az most segítene. Biztos lesz a jövőben jópár olyanom is.
dec. 27. 18:07
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
Én azért érzem magam szerencsésnek, mert nem kell sehova mennem jópofizni, és szabad akaratból mondhatok nemet, ha hívnak, senki nem néz azért hülyének, mert nem bulizok. A háziállataimra fogok amúgy is figyelni, és reménykedek, hogy idén sem repül a lakásba egy eltévedt tűzijáték. A tűzoltóknak valószínűleg megint lesz munkájuk az idióták miatt.
dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%
ez megváltás, nem szerencsétlenség.
dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Félig-meddig én is egyedül töltöm, mégsem érzem magam miatta szerencsétlennek. Nekem jó így is, elleszek majd.
dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!