Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa az ha valakinek szinte...

Furcsa az ha valakinek szinte megváltás hogy holnap vége az ünnepi időszaknak, és tűkön ülve várja hogy mehessen végre dolgozni?

Figyelt kérdés
jan. 1. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te így vagy akkor egy nagyon jó és lehet jól is fűtött munkahelyed van, ahol jó a környezet meg minden, ha így van őrülhetsz!
jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kitana. ***** válasza:
65%
Gondolom megvan az oka, ha szimplán annyi, hogy nem tudsz magaddal mit kezdeni otthon, az furcsa, de egyéb esetben, pl ha imádod a munkádat, ez a hivatásod, mindenki jó fej bent, akkor nem, meg ha mondjuk nem egyedül élsz és baromi szar otthon a légkör, akkor sem.
jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egy porcikám se kívánja,sőt már aludni se tudok miatta hogy nemsoká menni kell..nincs semmi amit jobban utálnék a világon mint dolgozni.
jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én már ma is dolgozom. :D Igaz, magamnak, szóval minden perce megéri.
jan. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha jobban motivál a munka (pénz, tevékenység), mint az otthon punnyadás, akkor meg lehet érteni.
jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
A karácsonyt én sem szeretem, de a pihenésnek azért örülök.
jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Igazad van 3-mas!! nem lehet mindenkinek hiper szuper munkahelye! nem egy az ember egészségi állapota se, sokminden az ami ezt a kérdést meghatározza! és mert valaki őszintén leírja amit gondol, és olyan az élete stb, akkor már ő itt egy xar ember, le kell nyomni mínuszba mi? szégyellje magát aki ilyen! Mondok egy példát! ott vannak a kórházi ápolók! tudját mennyi kiégett emberrel találkoztam már akik full undokok voltak? az az ember már nem szeret bemenni dolgozni, jobb lenne neki otthon! mikor a magatehetetlen kisöreget felemelte és belevágta az ágyba meg hogy ne soroljam..... De el vannak itt egyesek szállva.
jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
igen
jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa, de én se várom újból a korán kelést, tömegközlekedést, stresszt, szorongást.
jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

Nem furcsa. Túl sok az "ünneppé" emelt semmi éves szinten! Lényegében mindenki tisztában van, hogy a 99 %-a ezeknek csak egy mesterségesen legenerált gazdagodási lehetőség a kereskedelemben érintetteknek, - a többi tartalmatlan maszlag. Teljesen értelmetlen baromság annyi baromságot "ünnepelni", mint amikkel behülyítik az embereket. Arról meg felesleges is bővebben írni, hogy miként viselkednek az emberek az "ünnepek" közeledtével! -Mint ha nem jönne el a holnap vagy 15-20 anyaszült meztelen, éhező gyereke vonyítana otthon a padláson! Röhej!

És még nagyobb röhej, hogy mennyi feleslegesen megvett lomot, kaját, italt borogatnak ki az emberek minden ilyen "ünnep" után! De nem számít, - az a lényeg, hogy idén is jobban sikerült rázni a rongyot annál, akit nem kedvelünk! Bohócok! :DDD

Fentiek okán nem csípem az ünnepeket és azért sem, mert a legtöbb esetben mások próbálják meg eldönteni, levezényelni nekem, hogy mi legyen, mi lehet számomra magasztos, ünnepelni való! Gyűlölöm az egész mechanizmust, ahogyan van - és ezért inkább dolgoznék már sok esetben ahelyett, hogy várom az éppen aktuális "ünnep" végét!

jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!