Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is be szokta kamuzni,...

Másnak is be szokta kamuzni, hogy van egy "fake cousin-ja"? Én már gimi eleje óta csinálom az egyik legjobb haverommal, meg picit hasonlítunk is. 17/f

Figyelt kérdés

#unokatestvér #Fake cousin #Fake cusin duo #Kamu unokatestvér
jan. 1. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Es ez mire jo?
jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem anno úgy mutatta be a legjobb barátnőjét is, mint a tesóját. Poén volt, mert nővérem meg én magas, szőke lányok vagyunk, a barátnője meg alacsony, barna hajú lány, szerintem senki se vette be, mindenestre csinálta éveken át.
jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is ez emrült fel, hogy mégis mi értelme ennek?
jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor elkezdtünk gimibe járni, kérdeztek, hogy honnan ismerjük egymást és viccből bekamuztuk, hogy unokatesók vagyunk. És tökre elhitték. Mellesleg csak évfolyamtársak vagyunk. Akik nagyon közeli barátai k, azok közül páram tudjak az igazat, de egészen idáig nem derült ki.
jan. 1. 22:39
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Ja még 10 évesen csináltunk ilyet, azóta kinőttünk belőle.
jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Láttam ilyen filmet, mikor beszorul a mosógépbe, és te megrakod?
jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenki ezt szokta. Nekem 3 fake kázinom is van. Te elég béna vagy, hogy neked csak egy.
jan. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!