Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Attól még hogy valaki depressz...

Attól még hogy valaki depressziós tud szívből nevetni?

Figyelt kérdés
Érezheti magát jól is bizonyos élethelyzetekben?
jan. 2. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Igen
jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Tud.

Az ilyen emberen észreveszed mikor nevet szívből és mikor csak úgy “muszájból”.

jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

A depressziós nem csak az aki egész nap fel sem tud kelni és kedvtelen vagy folyton sír.

Olyan is van, akinek hangulatingadozásai vannak és egyszer olyan amit fentebb írtam, egyszer meg pörög ezerrel, nagyon is jó a kedve.

Nagyon sokan ezért építik le a depressziós embereket, mert egyrészt a vidám pillanatok is túl erősek, másrészt meg a hangulat változásai között nincs átmenet. Képzeld el, hogy egyszer valaki kvázi megfojt a pörgésével, utána pedig hozzá se lehet szólni.

Általában megbízhatatlannak is tűnnek, a másik indok, amiért sokan leépítik őket, mert egyszer amikor túlpörögnek, bevállalnak mindent, szerveznek eseményeket, kirándulásokat, belemennek mindenbe, aztán semmiből nem lesz semmi.

jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Amit a 3-as írt teljesen igaz.
jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Illetve a depressziónak van egy úgynevezett "mosolygó depresszió" fajtája is, ami eléggé veszélyes tud lenni.
jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Depressziónak nem feltétlen kell azt jelentenie hogy a nap minden órájában szomorú vagy. Szintjei vannak ennek, mint bármelyik másik betegségnek és lehetnek az embernek boldog pillanatai még depressziósan is.
jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Es ongyilkossag elott is.
jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#3 ezt kifejtenéd ("mosolygó depresszió" és hogy mitől veszélyes.)

jan. 2. 19:17
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

"Az ilyen emberen észreveszed mikor nevet szívből és mikor csak úgy “muszájból”."


Ennek semmi köze ahhoz, hogy valaki depressziós vagy sem. Mindenkinél van, hogy "muszájból" nevet és van, hogy őszintén.

jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

#3-as leírásában magamra is ráismertem.


Én is volt, hogy vágytam a társaságra, szerveztem is programot, aztán rájöttem, hogy nem is akarom, vagy beütött a hirtelen hangulatváltás és inkább lemondtam.


Illetve szerintem én is pont ezzel a kiszámíthatatlan hangulatingadozással löktem el magamtól a legtöbb embert. Családot, barátokat.

jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!