Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bölcsibe illik vinni köszönő...

Bölcsibe illik vinni köszönő ajándékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap megy a kislányom utoljára a bölcsibe.

A gondozó néniknek és dadusnak illik vinni köszönő ajándékot?

És ha igen, akkor mit?

Mi csak egy-egy szál virágra gondoltunk. Tùlzásba nem szeretnénk esni.


Köszönöm, ha segítetek.


jan. 4. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem tilos, de nem is elvárás.
jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem kötelező természetesen de a dadusok mindig örülnek ha " megköszöni a szülő valamilyen aprósággal a munkásságuk"

Mi bon-bont szoktunk kapni egy nagy dobozzal közösen mindenkinek.Vagy ez az opció veszel 2 csomag kisebb bonbont vagy egy nagyobbat mindenkinek vagy egy szál virágot fejenként ha szeretnél kedveskedni :)

jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk volt kisfüzet amit vezetni kell a gyerekek fejlődéséről a gondozóknak azt én folyamatosan kiegészizettem pl fényképekkel a csoportról vagy amikor a gondozo olvas épp mesét a kisfiamnak, vagy beragasztottak pl farsangi cuki meghívót a gondozók, és a bölcsis ballagásrol is csinaltam fotot mikor a 2 gondozo pont a gyerekem mellett (is)az asztalnál segedkezik szépen felöltözve, és a kisgyerekemmel szedtünk kisvirágokat az utcán azt mellé ragasztottam es írtam egy köszönöm verset nekik

" Köszönöm hogy mellette alltatok mikor x (kisfiam neve)sírt vagy nevetett, köszönöm segítségeteket hogy megannyi mindent megtanult karöltve veletek. Köszönöm, hogy útján végigkísértétek ahogy ovira felcseperedett, köszönjük és szívünkben őrizzük a sok sok szép emléket".

Ezen kivul van a bölcsiben egy nagy könyv is amibe lehetett írni.

Aztán anyukákkal volt vmi közös ajándék amibe bele kellett adni nem tudom mit vettek.


(Amugy tök rosszban voltam a gondozokkal)

jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem virág helyett jobb egy doboz bonbon.
jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 3-as, képzelem, mennyire kellett egy ilyen füzet a gondozóknak egy olyan gyerekről, akire év múlva már nem is emlékszik.
jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!