Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok ha valami miatt...

Mit csináltok ha valami miatt aggódtok hogy lenyugodjatok?

Figyelt kérdés

Eléggé szorongok most a suli miatt és egyszerűen nem tudok megnyugodni ezen kattog az agyam.Nem tudom pontosan mi miatt szorongok szerintem a múltbeli dolgok miatt.Pedig tudom hogy nem segít semmin ha agyalok és szorongok.De mégis érzem ahogy dobog erősen a szívem illetve remegek.Ti mit csináltok olyankor mikor szorongtok vagy előre aggódtok valami miatt?Mivel terelitek el a figyelmeteket?


Előre is köszönöm a válaszokat.



jan. 6. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Van pár dolog, ami pl.: segíthet. A zene: A Hooligans: Rég volt c. számát hallgasd meg.

Vagy: Gondold végig, hogy mindent megtettél-e, hogy a dolog ne úgy alakuljon, ahogyan alakult? Ha igen, akkor oké. Ha nem, akkor vess számot, hogyan lehetett volna másként és dolgozz ki egy tervet, hogy máskor máshogyan cselekedj.

Vagy: Dwayne Johnson nem akciófilm-beli filmjein olyan személyiségét mutatja Johnson, hogy azt sugallja, hogy: "Nyugi, nem kell aggódni mindenen". Így tehát nézz ilyen filmeket.

jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más jön be. Ki kell tapasztalni, hogy nálad mi válik be. Nekem az aktív dolgok, pl futás, egy pörgős edzés, ilyesmi. Másnak a séta, bringa. Van, akit egy jóga megnyugtat. Esetleg valami jó film. Vagy egy haveros nap. Puzzle. Sütés-főzés. Próbálj ki több dolgot, aztán meglátod!
jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha tudnál róla beszélni valakivel, pl barát vagy szülő. Sokat segítene abban, hogy feldolgozd a korábbi problémákat, amin pörögsz.
jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, attól megnyugszol!
jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem az szokott megnyugtatni, ha kitalálok valamilyen menekülési útvonalat az adott helyzetből. Erre nem szokott sor kerülni, de a tudat, hogy van kiút, megnyugtat.
jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szorongás (és a leírásod alapján valóban szorongásról van szó, mert nem tudod megfogni pontosan az okát) alapvetően egy pszichés probléma. Szóval ha ez az állapot huzamosabb ideig fennáll, javaslom az agyturkálót.

Tudom, drága, de nagyban javítja az életminőségedet, ha ezt még idejében elcsípitek.

jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más válik be, ezeket nem mindig könnyű megtalálni.

Nekem pl. egy jó zene, sorozat, vagy könyv nagyon sokat tud segíteni, bár ahhoz még az is kell, hogy tényleg jó minőségűek legyenek, és ki tudjam kapcsolni közben az agyam. Sport, abból az aktívabb fajta, is jót tud tenni.

jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!