Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha valami...

Mit csináltok, ha valami miatt aggódtok, hogy lenyugodjatok?

Figyelt kérdés
Az agyam tudja, hogy kár aggódni, mert nem változtat semmin, és nem visz előrébb. De mégis érzem, ahogy dobog a szívem és nem tudom elterelni a figyelmem az adott dologról. Van valami bevált praktikátok, hogy a testetek is elhigyje, hogy fölösleges aggódni, ne csak az agy?

2022. szept. 9. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Elmegyek futni.
2022. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Iszom
2022. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó sorozatban azt mondta egy srác, hogy ha kattog az agyad nézz horrorfilmet. Miközben vegigparazod az ijesztő részeket minden más dolog kimegy a fejedből.
2022. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Jelen pillanatban nem tudok elmenni se futni, se inni nem tudok.

De a horror lehet jó ötlet, köszi. Ha van még valami akkor írhattok még.

2022. szept. 9. 20:42
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Elmerülök valami regényben
2022. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Nagytakarítok
2022. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Megtértem, katolikus lettem.
2022. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A regénnyel sajnos az a probléma, hogy nem köt le ilyenkor és nem tudok belemerülni. Ugyan ez a probléma mondjuk egy sorozattal. De köszi.
2022. szept. 9. 21:07
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Meditálok, mi mást??
2022. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Hát én nem vagyok szorongás szakértő, mert Generalizált szorongásom van, még tanulom, hogyan nyugodjak le/ maradjak nyugodt. Viszont az eddigi tapasztalataim szerint a megfelelő légzés technika/relaxációs légzéstechnikák segítenek. Nem egyszer megakadályoztam vele azt, hogy pánikrohamom legyen. Tudom nevetségesen hangzik, én is így voltam vele míg ki nem próbáltam. Viszont gyakorolni kell, szerintem hónapokig, először nyugodt környezetben.
2022. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!