Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » EMAG szokott szerencsétlenkedn...

EMAG szokott szerencsétlenkedni a kuponok beváltásával?

Figyelt kérdés

Karácsony előtti rendelésem elcseszték és kárpótlásul kaptam 4ezer Ft-os kupont, amit viszont nem enged beváltani az EMAG rendszere.

Több mint 30 ezer Ft értékben vásárolnék és áprilisig lehet beváltani a kupont viszont kiírja hogy 'Az utalvány nagyobb kosárérték esetén érvényes, kérjük ellenőrizd a feltételeket.'

A kupon viszont 10 ezer feletti vásárlás esetén érvényes.


Nem értem hogy miért szerencsétlenkedik az EMAG rendszere.

Írtam nekik, de nem válaszoltak még.



jan. 7. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltam most, legalább 15 különböző termékkel, nekem mindenre azt írja, hogy az utalvány nem alkalmazható a kosárban található termékre. Figyeltem, hogy emag által forgalmazott legyen, próbáltam olyant, ami "szuper áras", olyant, ami nem.. 11 ezerért sampont, 160 ezért tv-t, semmire nem jó. Írd meg lécci, ha válaszolnak, kíváncsi vagyok már én is.
jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem inkább hívd fel őket.
jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Crisopher ***** válasza:
Az emag a legmocskosabb cég, nagyon sok ember karácsonyát tönkretették. Nem lepne meg, ha még ezzel is szemétkednének. Soha többé semmit nem vásárolok náluk
jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is kaptam ilyen kupont ugyanezért. Nem szallítottak ki egy decemberi csomagot. Utánajárásomra kiderült, hogy a futárcég valami " "rakodási hiba" miatt, jelentsen ez bármit is, visszaküldték a csomagom a feladónak.

A kupont be tudtam váltani emag által forgalmazott termékre 11.900ft az eredeti ára, + hozzácsaptam azt a terméket amit decemberben nem szállítottak ki. Egyébként a ki nem szállított csomagot továbbra is úgy jelzi a nyomkövetésük, hogy MÉG nem kapták meg a csomagot amit ki kellene szallítani.

Nagyon kíváncsi vagyok ezúttal a januári rendelésnél mi lesz a kifogás, mert már nincsenek ünnepek.

Nekem eddig nem volt nagy gondom velük, 1 év alatt egyetlen csomagot nem szállítottak ki áprilisban, azt újra megrendeltem 1 hónappal később és megjött, az előtt és után mindent mindig megkaptam.

Most nem tudom mi a gebasz, de egyelőre a csomagkövetés megint nem frissül...

jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!