Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek! Akik kolisok voltak/v...

Emberek! Akik kolisok voltak/vannak, ti jól kijöttetek a szobatársaitokkal?

Figyelt kérdés

Nekem egyik szobatársam néha felidegesít, de amúgy el lehet vele lenni, szóval nem panaszkodok :D

Kiváncsi vagyok személyes véleményekre :)


20L első éves egyetemista



jan. 9. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel idegesít fel? Te ilyenkor hogy reagálsz?
jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt 2 ,akivel nagyon nem jöttem ki,a harmadikkal mikor-hogy,de alapvetően jól kijöttünk.Èn sem voltam könnyű eset.
jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak az, hogy sokszor iszonyat hangosan néz filmet pont akkor mikor tanulok. Szóltam neki emiatt, bár még sokszor előfordul. Azzal vigasztalom magamat, hogy van, ahol nagyobb a baj.
jan. 9. 20:32
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

én anno mikor kolis voltam, 4-5 ágyas szobák voltak... többnyire kijöttem a szobatársakkal, sőt páran azóta is jó barátaim, viszont mindig volt 1-1 arc akivel nem jöttem ki, de velük általában az egész szobának gondja volt.

28f

jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű volt h nem tudtam aludni tőlük mert későn feküdtek

Aztán átkerültem máshova ahol valakivel ketten fizettük a harmadik ágyat is h nehogy bekeruljon hozzánk egy horkolós

jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Van pár nézeteltérés, de úgy vagyok vele, hogy felesleges fennakadnom rajta, nem fogom felidegesíteni magam miattuk, mert ők csak lakótársak, nem barátnők.


21/L

jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ki tudja, lehet neki én vagyok idegesítő :')
jan. 9. 21:14
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyébként másik szobatársammal semmi bajom, őt is idegesíti a lány. Az a jó, hogy én nem nagyon húzom fel ilyeneken magamat, csak már egy idő után zavaró.
jan. 9. 21:16
 9/17 anonim ***** válasza:

7

Akkor boxoljátok le hogy ki legyen a szoba madam:)

jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig nagyon jó tapasztalataim vannak, hála az égnek. Első szemeszter előtt gyomorideggel mentem be a koliba, hogy kit kapok szobatársnak, mert csak azt láttam a kollégiumi csoportban, hogy mindenki már előre lezsírozza kivel lesz egy négyes blokkban. Aztán ahogy töltögettem a papírokat, pont akkor jött egy srác magában, mondom akkor te vagy az én emberem :D Mindketten nagyon benne voltunk a politikában, meg a történelemben, úgyhogy közös téma már volt, főzni is tudtunk, úgyhogy a kajával se volt gond. Egyetlen, ami először..zavarba ejtett, hogy ő lazán, egy szál alsógatyában volt egész nap, én meg nem ehhez szoktam, sőt ellenkezőleg, úgyhogy kellett egy kis idő, mire nem volt kellemetlen egy picit ez a dolog :D

Utána évben összekerültem teljesen véletlenül egy falumbeli sráccal (úgy, hogy egy 2000 fős faluból jövünk, Pécstől 160 kilométernyire), úgyhogy vele is nagyon jól kijöttem, csak az állandó tanulásától még lustábbnak éreztem magam :D

Inkább a koli többi lakója szokott gondot okozni, ha mondjuk alvásról van szó, úgymint az éjjeli heveny ajtóbszkodás, vagy hogy a fal másik oldalán rendszeresen volt... "elfoglaltsága" az illetőnek más nemű egyedekkel :D. Ja meg a rendszeres tűzriadók, amire a kutya se ment ki az első nap után, de ugyanúgy felriadt rá mindenki :D

jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!