Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez most tényleg annyira...

Ez most tényleg annyira paraszt viselkedés volt tőlem?

Figyelt kérdés

Beültem vidéken egy póker klubba cashgamezni és nem vagyok olyan nagy élő pókeres eddig 2-3-szor voltam. Most megcsináltam egy olyat nyomtam egy all int a végén és akkor először az ellenfelem mutatja, hogy drillje 7-es drillje van. kaptam az alkalmon és elhitettem mindenkivel az asztalnál, hogy vesztettem és már elkezdte tolni a zsetonokat a srác felé majd bekiabáltam vigyorogva, hogy várjon nézze fullom van :D

Mindenki nézett rám, a srác akinek drillje volt teljesen kivolt rám de a többiek is az asztalnál még az osztó is azt mondta, hogyha mégegy ilyet megmerek csinálni az életbe nem tehetem be ide a lábam de most az lenne a legjobb hogyha fognám a zsetonjaim és eltűznék innen nagyon gyorsan.

Nagyon ellenségesek lettek velem ezután. Nemhiszem, hogy a pénz miatt mert más is szokott onnan profitosan kijönni. De nem gondoltam, hogy ebből a poénomból egy ekkora galiba lesz


jan. 11. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lapmutatás van, akkor nem érdemes kamuzni. Ezért kizárhatnak. Az osztónak is lehetett volna annyi esze, hogy elkéri a lapod mielőtt tolja a zsét. Ne csinálj ilyet még egyszer.
jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A póker komoly játék, az ilyen vicceskedő hülyegyerekeket nem szeretik az asztalnál. Ezt jobb, ha megjegyzed.
jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mutasd meg a lapod, vagy ne. Ez nagyon gyerekes viselkedés volt tőled.
jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!