Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ,ha valakit...

HunLo kérdése:

Szerintetek milyen ,ha valakit bezárnak a börtönbe?

Figyelt kérdés
Minmehetnek keresztül ezek a személyek?

jan. 13. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
szerintem jó
jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas. Ne úgy képzeld el a börtönt mint amilyen a filmekben. A börtönben mindennap monoton mindenki szabadulni akar. Sokan összeroppanak a szabadság, a családtagok, barátok hiánya miatt. Sokan megőrülnek bent (bár ez a tényleges életfogytiglanosokra igaz legfőbbképen.
jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De szerintetek van a börtönben könyvtár?
jan. 13. 12:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Szinte mindegyikben. A Csillagban is van könyvtár, de ki kell érdemelni hogy rendszeresen bemehess oda.
jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mivel lehet ott kiérdemelni?
jan. 13. 13:13
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon rossz, a szerelememet is igazságtalanul zárták be. És tudod amugy hogy nem is azokat büntetik igazán akiket bezártak hanem azoknak a szeretteiknek a legrosszabb! Sajnos tapasztalom! Világ legjobb, legszebb pasiját is betárták! Szívtelen egy világ ez! Bezzeg akiket meg be kéne zárni hagyják szabadon garázdálkodni!
jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
6 vagyok, és az zavar hogy nem tudok rola semmit nincs kinn az biztos de multkor a boltban láttam egy teljesen ugyanolyan embert mint a pasim aztán mire oda mentem már nem volt sehol, megérdeklődtem azt mondták nem engedték még ki. Ráadásul miután láttam este bejelölt facen, azt mondta hogy ő de hivásozni nem akart meg semmit. Pár hétig irogatott aztán eltünt. Nagyon fura, mintha valaki a nevében csinálta volna azt a a facebookot, mert fura hogy mikor kértem tőle képet a régi facebookjáról a régi képeit küldte el. És kérdeztem tőle az anyja nevét és mást mondott mit ahogy valójában hivják az anyját.
jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 jó magaviselettel, egyik Csillag börtönös dokumentumfilmben hallottam hogyha valaki olyat csinál ott, azt örökre kitilthatják a könyvtárból.
jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!