Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondanál most annak a...

Mit mondanál most annak a személynek, akivel már nem beszélsz?

Figyelt kérdés

Hagyj itt egy üzenetet.

Kezdem:

Remélem érted miért nem beszéltem, mostmár tudod hogy a csend tele van válaszokkal.



#üzenet #hiány #utolsóutáni
jan. 13. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Semmit.
jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem mondanék semmit, nem hiába nem beszélek vele
jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Semmit, nem véletlenül nem beszélek
jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Semmit, hiszen ezért nem beszélek vele.
jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Semmit. A megvető néma csend, pontosan azt érdemli.
jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Apa, az utolsó ottlétemkor olyan jó volt nálad. Kedvesebb, nyugodtabb voltál, mint máskor. Azt sajnálom, hogy morogtam, amikor megkértél, hogy menjek el a közeli kisboltba, mert esett az eső, de te nem sértődtél meg, ez is jó volt, meg az is, hogy végül is elmentem. Amikor mentem hazafelé a buszhoz, gondoltam, hogy írok egy smst, és megírom, hogy "olyan jó volt most nálad", de nem tettem meg, mert hogy ez most nyálas, meg milyenmá'. Ezt tényleg sajnálom, hogy kihagytam. (Azért nem beszélek már vele, mert egy hete temettük.)
jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Papa. Sajnálom, hogy önző módon nem látogattalak meg a vége felé. Magam miatt nem mentem. Nem akartalak betegen látni. Hiányzol.
jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6, és 7, Válaszadó.

Nagyon szépeket írtatatok, és sajnálom hogy ti is veszítettetek el személyeket akik közel álltak hozzátok.

Igen, a kérdésben erre is utaltam. Hiszen az elhunyt szeretteinkkel sincs alkalmunk beszélni többé. 🤍

jan. 13. 21:00
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező - ezen az oldalon világos kérdéseket kell feltenni, nem pedig költői képekkel szentimentálisan utalgatni!
jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Egy kicsit félreérthető a kérdésed. Ha úgy tetted volna fel, hogy mit mondanék annak a személynek, akivel már nem beszélhetek, akkor én is erre gondoltam volna. Az „akivel már nem beszélsz” úgy hangzik, mintha én szakítottam volna meg a kapcsolatot vele.
jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!