Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz 30 évesen kollégiumban lakni?

Gáz 30 évesen kollégiumban lakni?

Figyelt kérdés
Ha nappalin tanul az illető? Mellette dolgozik, stb. Gáz?
jan. 16. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed magad akkor jó. Neked kell megfelelnie.
jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol mások véleményével?
jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
nem gáz szerintem, de egy 18 éves és egy 30 éves ember komolysága közt már sok különbség van. Ami 18 évesen buli, az 30 évesen már lehet szánalmas dolognak tűnik. de ez a te érettségedtől függ. Én rosszul érezném magam 18-22 évesek közt 30 évesen, hiába lenne jó a társaság. Úgy érezném, hogy kilógok közülük és ők sokkal több dolgot megtehetnek úgymond "következmények" nélkül. Pl. egy 19 évesnek még elnéznék, hogy részegen ordibál, vagy összeokádja a wc-t, de egy 30 évesről egyből azt mondanák, ennek ennyi idősen is csak ennyi esze van.
jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Én még egyetem alatt kiköltöztem koliból, inkáb dolgoztam többet, de 23 évesen már volt igényem egy zárható szobára, ahová visszavonulhatok, ami csak az enyém. Őcsémnek ennyi idősen nincs, sőt, húzza a tanulmányait, amíg csak tudja, mert a munkahelye jó, a fizuja jó, a mesterdiploma is jól jön majd neki, állami félévei vannak még, a legjobb barátaival lakik egy szobában, és éli, hogy egy huszasból kijön a "lakbér", ráadásul még magasabb is a fizuja, mert 25 alatt van, szóval most próbál annyit spórolni, amennyit csak tud.

Én 23 felett tényleg megőrültem volna, ha továbbra sincs privát terem, de nem mindenki ennyire introvertált, van ismerősöm, aki a doktoriját is koliban lakva csinálta (akkor már 29 volt), mert úgy volt vele, hogy őt nem zavarja, hogy nincs egyedül, a társaság jó, és sokat tudott így spórolni (ő is dolgozott mellette, meg ösztöndíjat is kapott).

Meg van munkatársam, aki 20 éves, és havi 200+ órát dolgozik, hogy megengedhesse magának a garzonlakást, mert ahogy ő fogalmazott, nincs az az Isten, hogy ő egy másik embert kerülgessen.

Ha neked nem gáz, akkor nem az.

jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Felnőtt embernek már nem így kellene gondolkodnia.
jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a célod, hogy tudj spórolni és minél hamarabb le tudj diplomázni, nem gáz egyáltalán. Az a gáz, ha valakinek egyáltalán nincs célja és otthon lopja napot.


Szóval most talán "fura", hogy ott vagy (egyébként meg kit érdekel), de látod magad előtt a célod, amihez most ez a szakasz kell az életedben, egyáltalán nem gáz, sőt, tiszteletre méltó.

jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!