Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen lesz lánnyal lakni?

Milyen lesz lánnyal lakni?

Figyelt kérdés

Most szeptembertől megint kollégista leszek, mint eddig már két éve (ugye abból elég nagy része korona miatt nem volt full kolis időszak). Egyetemista vagyok.

Van egy szobatársam, akivel már két éve lakunk együtt, most viszont lesz egy új lakótársunk is, aki lány (mi ketten fiúk vagyunk az előző szobatársammal). Tehát ketten leszünk fiúk, ő lesz lány, meg lesz még egy szobatársunk, akit a gép sorsol valószínűleg :D A lányt ismerem már egy ideje, jóban is vagyunk (csak barátilag, és ez így jó is), egyik legjobb barátom, mindenben segít, és tényleg nincs vele semmi bajom.

Viszont nem laktam még vele, sem másik lánnyal, eddigi kolis éveim alatt csak fiúkkal voltam egy szobában.

Mire számítsak? Milyen problémák jöhetnek elő? Mire figyeljek? Hogy legyek toleráns, mire ne szóljak? Bármilyen ötletet szívesen vennék :D

(Igen, ez a legnagyobb bajom ma xd, le lehet szállni :/)



2021. aug. 9. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ne hugyozd le a wc deszkát, jó pont ha lehajtod az ülõkét miután végeztél.Pakolj el magad után(ez szerintem alap).Határozottan szólítsd fel hogy ne hordja szét a hajszálait a lakásban mert az undorító.kb ennyi
2021. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Tartsd magad után rendben a közös helyiségeket, akkor nagy baj nem lesz, (és ez mindenkitől elvárható).
2021. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
Afrikában most is harolnak. Ki adja vissza a perceket a létemből mert per pill elpazaroltam
2021. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Kedvezőtlen esetben nagyon rendetlen lakótársnőt kaptok.
2021. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ne fingjal olyan batran, mint fiuk elott.
2021. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%

Ez a fingos hülyeség. Nők nagyobbakat rotyogtatnak, mikor elengedik magukat otthon, mint bármelyik férfi. Böfögés és hasonlókról már nem is beszélve.


De tipikus, hogy sok szarságot, tárolót ki fog sajátítani, és brutálnagy kuli lesz az ő részén, ami után elkezd terjeszkedni a te rendezett részed felé. Fürdű tel lesz smink és piperecuccal érdemes lenne már most felfúrni pluszpolcot, plusszekrényt.


Fürdő még... sose jutsz be, ha nem előzöd meg őt.

2021. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
15%

Kamu.


Magyarországon egyik koliszoba sem koedukált, nem rakhatnak fiú mellé lányt (hacsak nem mondjuk párkapcsolatban vannak és ők kérik külön).

2021. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pedig tényleg ez a helyzet🤷‍♂️

Ha írsz privátban, akkor elküldöm, melyik egyetemi koli

2021. aug. 10. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!