Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az exem új párja becézgeti a...

Az exem új párja becézgeti a gyerekünk túlreagálom?

Figyelt kérdés
Zavar főleg mikor azt mondja neki baba amikor már nem az, nem tudom eszembe nem jutna a másik gyerekét becézni.
jan. 17. 14:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20/ nekem van gyerekem. Anyósom elkezdte Dugónak meg Seggdugasznak hívni, kértem, hogy fejezze be. Befejezte. Ennyi volt a történet, nem vergődök fölötte tovább, pedig elhiheted, nem örültem, amikor meghallottam. Nálad is ez lenne ah út.
jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
71%
Nevetséges vagy. Egy féltékeny hisztérika - persze, most már az apja is piás. Mesélj még :D
jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
22.es nem érdekel a véleményed az meg hogy mit hiszel el vagy mit nem az főleg nem.:)
jan. 18. 17:10
 24/25 A kérdező kommentje:
De egy dologra rájöttem hogy nem kellett volna ezt a kérdést feltennem hisz olyan emberek akinek pl gyereke sincs(akinek nem inge ne vegye magára) aki nem ebbe az élethelyzetben van az úgy se érti. Aki meg normálisabban irt annak köszi pl 21es
jan. 18. 17:15
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekem van gyerekem, de kicsit érthetetlenül fogalmazol.

Nem baj, ha becézgeti, gondolom kedvességből teszi. Amit a 21-es írt, az nem becézgetés, aki ilyeneket mond, az egy barom, le kell állítani.

Ha valóban becézgeti, akkor csak az lehet baj, ha a gyereket zavarja.

jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!