Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túlreagálom hogy nőként...

Túlreagálom hogy nőként megalázó a földön guggolva, térdelve munkát végezni járkáló emberek között?

Figyelt kérdés

Kereskedelemben dolgozom, és a földre kell matricákat ragasztani. Kértem a főnökömet, had csináljam nyitás előtt, de nem engedi. Úgy gondolja, délben kell csinálnom, mert akkor kevesebben vannak. Én ezt kicsit megalázónak érzem, hogy egyrészt bámulnak másrészt meg volt már hogy hallottam, hogy megjegyzést tettek a hátsómra...

Főnökömnek elmondtam ezt, de férfiként nem érti mi a probléma. Mit mondjak, hogy megértse mi a bajom ezzel?

Jól érzem, hogy kissé megalázó a helyzet? Vásárlóként hogy látod ezt a szitut?


2020. aug. 28. 09:50
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
22%
Tul. Kiharcoltatok az egyenjogot, tessek elni vele.
2020. aug. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
17%
Édesem, ha olyan feneked van mint egy tökéletes formájú barack, akkor ne lepődj meg. Valószínűleg én se csinálnám ezt a melót, de ne bántsd az embereket csak azért, mert elképzelik, hogy az arcukra ülsz a kerek fenekeddel... legyen szíved, kérlek.
2020. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
54%
Igen, túlreagálod.
2020. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
91%
El nem tudom képzelni, hogy miért nem lehet nyitás előtt!!! Főni mivel indokolja?
2020. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
70%

Ebben a szituációban nem számít hogy nő vagy-e vagy sem. Ma már nem szabad különbséget tenni férfi és nő (és magukat egyéb neműnek tartó személyek) között, mert diszkriminációnak minősül.

"... de férfiként nem érti mi a probléma." Nagyon helyes, ha "értené" és elfogadná, akkor azzal azt sugallaná hogy ez nem női munka, tehát nem tekintené egyenlőnek a nőket és a férfiakat -> ezzel szemen köpné az egyenjogúságot. Az ilyenek miatt meg komoly női tüntetések szoktak lenni. Szóval a főnököd jól csinált mindent. Ettől függetlenül én se szívesen csinálnám ezt a munkát. Ha sokáig kellene akkor keresnék más munkahelyet, de nem azért mert nő vagyok és ez megalázó, hanem mert ennél vannak jobb munkalehetőségek is.

2020. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
70%
Nőként is úgy gondolom, hogy túlreagálod. Ha nem tetszik, keress másik munkát.
2020. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
49%
Te vállaltad el a melót, viseld el a következményeit.
2020. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
91%
Minden egyes nap az a dolgod, h matricakat ragaszgass a foldre? Xdd milyen munka ez? Vagy hol van erre szukseg? El nem tudom kepzelni. Ha meg havi 1x kell, kibirod.
2020. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
95%

Kereskedelemben dolgozom, és a földre kell matricákat ragasztani


Heti 5 nap, nyolc órában? Gondolom nem.

2020. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

Pont elég, hogy a saját kollégáim poénkodnak a helyzeten, tőlük még elviselem, de idegenektől nem. Poénkodás helyett inkább segítséget várnék. Igen, elég jó seggem van, de attól még nem szeretem mutogatni.


5-ös: Főnököm azzal indokolja, hogy szerinte olyankor kevesen vannak. Emeleett azért, mert ő a főnök, és ő azt mondta.


Eddig egyszer csináltam ilyet nyitás alatt, akkor annyira rosszul éreztem magam a szituban, hogy szóvá tettem, azután csinálhattam nyitás előtt. Nekem is gyorsabb volt az egész, és egyszerűbb is, nem értem, miért nem engedi.

2020. aug. 28. 10:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!